HC REBEL – FANOUŠCI 11:10 sn

Vstup do utkání vyšel parádně hokejistům, kteří se rychle dostali do vedení 3:0 a 4:1. Jenže fanoušci rozhodně nesložili zbraně a ve 29. minutě už byl náskok prvoligových hráčů ta tam a na ukazateli skóre svítil stav 4:4.

Poté se skóre několikrát měnilo, ale brodští hokejisté do žádného většího trháku nešli. Skóre 8:6 zařídil kanonýr Tomáš Svoboda, který se tentokrát oblékl do brankářské výstroje, ale i s ní se zapsal do střelecké listiny. Jenže potom nastal velký obrat fanoušků, kteří otočili stav až na 8:10. Naději na obrat vykřesal hokejistům kouč prvoligového týmu Petr Novák. Rebelové se nakonec dočkali i vyrovnání, když na konečných 10:10 upravil Dušátko.

Když utkání nerozhodla normální hrací doba, přišly ke slovu samostatné nájezdy. Stav byl dlouho 3:3, až vzal osud do svých rukou Lukáš Endál, který nakonec utkání rozhodl. Hokejisté tak nakonec oplatili svým fanouškům porážku z loňského roku, kdy podlehli svým příznivcům 14:13 rovněž po samostatných nájezdech.

„Letos jsme měli přípravu na toto utkání delší, protože jsme vypadli už v předkole play off, i proto jsme vyhráli a zároveň jsme jim vrátili porážku z loňska. Doufám, že za rok povedeme na zápasy 2:1,“ usmíval se kouč brodských hokejistů Petr Novák.

Branky: 5. Endál, 6. Křišťan, 8. Endál, 18. Voj. Němec, 29. Voj. Němec, 32. Endál, 35. Borůvka, 38. Svoboda, 48. Novák, 49. Dušátko, rozhodující nájezd Endál - 13. Lub. Vácha, 20. Vanc, 24. Bína, 27. Kubát, 29. Stehlík, 32. Lub. Vácha, 38. L. Jelínek, 41. Zimmerman, 44. Stehlík, 46. Bína. HC Rebel: T. Svoboda – A. Jelínek, Borůvka, Moščic, R. Svoboda, Dušátko, Kraučuk, Endál, Křišťan, Opršal, Voj. Němec, Třetina, A. Žák, Přibyl, P. Novák. Fanoušci: Výborný – F. Kubát, Zimmerman, Posekaný, Med, Bláha, Sedláček, L. Jelínek, Žáček, Janeček, Lub. Vácha, L. Vácha, Vanc, Landa, Papst, Bína, Stehlík, Brigant.