Mladí hokejisté z obou extraligových dorostů vyšli bodově naprázdno.

Liga juniorů
H. BROD – ORLOVÁ 7:2

Hostující celek sice otevřel skóre, v průběhu druhé třetiny však domácí vývoj utkání otočili a brankami Dolejše v první dvacetiminutovce, Česneka a Škarýda ve druhém dějství, se ujali vedení 3:1.
Orlová však nesložila zbraně a dokázala snížit na 3:2, ale mladí Rebelové jejich ambice rozcupovali během šesti minut, kdy utekli až na konečných 7:2.
Branky a nahrávky: 10. P. Dolejš (Škarýd, M. Milfait), 33. Česnek (Venc), 35. Škarýd (M. Milfait, P. Dolejš), 51. M. Milfait (Bělohlávek), 53. Škarýd (Varga), 54. Dolejš (M. Milfait, Musil), 57. M. Milfait – 7. Olesz (Novák), 48. T. Malík (Červenka). Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. Třetiny: 1:1, 2:0, 4:1.

FR.-MÍSTEK – H. BROD 4:3
Hostující Rebelové měli do utkání vstup ze říše snů. V 6. minutě střetnutí už vedli o tři branky. Poté ovšem začala úřadovat trojice Částečka, Balcar, Ledvoň, kteří se podíleli na všech čtyřech brankách Frýdku-Místku.
Brodští junioři sice šli ještě do závěrečného dějství s jednogólovým náskokem, ten však vzal za své ve 49. minutě. Konečné rozhodnutí padlo v čase 58:01, kdy domácí Balcar zvýšil na 4:3, hosté už se na vyrovnání nezmohli.
Branky a nahrávky: 12. Balcar (Matzke, Ledvoň), 14. Částečka (Ledvoň), 49. Částečka (Ledvoň), 59. Balcar (Částečka) - 1. J. Milfait (Varga), 5. Škarýd (M. Milfait), 6. Blažek (Ondráček). Rozhodčí: Kočí – Lederer, Urbánek. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. Třetiny: 2:3, 0:0, 2:0. Havlíčkův Brod: Pešek (Zvolánek) - Bělohlávek, Hájek, Novotný, Škarýd, Dolejš, Venc, Brabec, Blažek, J. Milfait, Varga, M. Milfait, Havel, Ondráček.

Extraliga staršího dorostu
H. BROD – Č. BUDĚJOVICE 4:9

Hosté se dvakrát ujali dvoubrankového vedení, mladí Rebelové ho však dokázali smazat. Na třetí vedení Budějovic už ale domácí hráči neodpověděli.
„Do 50. minuty to byl výborný zápas, vyrovnaný. Bohužel si vypracujeme spoustu šancí, nedáváme góly. Hoříme v koncovce,“ krčil rameny trenér brodského dorostu Tomáš Mariška.
Branky a nahrávky: 19. Szilva (Ambrož), 40. E. Novák (Kubát), 47. Kubát (E. Novák), 48. E. Novák (Honza) – 9. Turek (Plášil), 18. Sedlák (Štěpán), 28. Švihálek (Kolařík), 46. Turek (Plášil), 50. Bernat (Kolařík), 52. Švihálek (Bernat, Prokop), 55. Bernat (Švihálek, Rousek), 57. Turek (Sekera , Plášil), 59. Sedlák (TS). Vyloučení: 3:8. Využití: 1:2. Třetiny: 1:2, 1:1, 2:6. Havlíčkův Brod: Dolejš (52. Krajcigr) - Kulhánek, Pavlíček, Bancíř, Anbrož, Plutnar, Pecen, Richter – E. Novák, Szilva, Honza, Havel, Zdražil, Račanský, Kubát, Ondráček, Kozlík, M. Novák.

LIBEREC – H. BROD 3:1
„První třetinu jsme soupeře přestříleli 19:6, jenže prohráli jsme ji o dvě branky. Největším naším problémem jsou individuální chyby a hodně se trápíme v koncovce. Potřebovali bychom to zlomit především psychicky,“ má jasno Mariška.
Branky a nahrávky: 13. Morong (Bartejs), 17. Hloušek (Příkazský, Miškovský), 51. Urban (Morong) - 32. Szilva (Kubát, Ondráček). Vyloučení: 9:6 navíc Schutz (LIB) 10 minut. Využití: 2:0. Třetiny: 2:0, 0:1, 1:0. Havlíčkův Brod: Krajcigr (21. Dolejš) - Kulhánek, Bancíř, Ambrož, Plutnar, Pecen, Richter – E. Novák, Szilva, Honza, Havel, Zdražil, Račanský, Kubát, Ondráček, Kozlík, M. Novák.

Extraliga mladšího dorostu
H. BROD – SPARTA 5:8

„Bylo to dobré utkání, nahoru dolů. Musím kluky pochválit, dvě třetiny hráli dobře. Utkání se zlomilo ve třetí třetině, kdy se Sparta ujala vedení 5:6 a v zápětí v přesilové hře na 5:7. Zkušené hostující mužstvo už nás k ničemu nepustilo, i když několik šancí jsme přece měli. Musím tým pochválit za kolektivní výkon. Dvě třetiny jsme se Spartou drželi krok. Znovu se opakuji, pokud budou kluci makat pořád, přijdou i výsledky,“ nechal se slyšet trenér mladšího dorostu HC Rebel Richard Cachnín.
Branky a nahrávky: 15. Dundáček (Chlubna, T. Dvořák), 24. Ludvík (Vosyka), 26. Vosyka, 30. Chlubna (Ludvík), 39. Kuchta (Dundáček) – 4. Brém (Procházka), 20. Bartoš (Březina), 23. Presheva (Březina), 26. Brém (Procházka), 34. Presheva, 41. Hrabec (Bílek, Bartoš), 46. Procházka (Brém, Bílek), 59. Presheva (Procházka, Bílek). Vyloučení: 6:4, navíc Hájek (Sparta) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Třetiny: 1:2, 4:3, 0:3. Havlíčkův Brod: Bürger (32. Krásný) – T. Dvořák, Szathmary, L. Dvořák, Novotný, Meloun, Šulák – Chlubna, Dundáček, Kuchta, Vlček, Turek, Ludvík, Vosyka, Zohorna, Hlídek, Němec, Brebera, Mašek.