Vítězství si totiž na konto připsali světelští hokejisté. Oba soupeři nastoupili v oslabených sestavách.

CHOTĚBOŘ – SVĚTLÁ 2:8
Hostům patřil hned začátek střetnutí, již v 5. minutě jeli nejdříve Krajíček s Rumlem a vzápětí Ruml se Včelou dva na jednoho, střelecky však neuspěli. Trefil se až ve 12. minutě Ruml - 0:1. Potom Světlá přežila třikrát oslabení.

Na začátku prostřední části tlačili na pilu více domácí, uhodilo však na druhé straně. Ve 23. minutě při přesilovce domácích ujela dvojice Krajíček – P. Včela a druhý jmenovaný zamířil střelu pod víko - 0:2. O tři minuty později po náhodné akci vrátil spoluhráče do hry Pokorný, když snížil na 1:2. Snahu a chvilkový nápor domácích hokejistů utnul v polovině zápasu Doležal. To rozhodilo domácí natolik, že ve 34. minutě v rozmezí dvaceti sekund dvakrát inkasovali a o osudu střetnutí bylo rozhodnuto. V poslední části utekli skláři až na 1:7, konečný účet na 2:8 podepsal po hattricku kanonýr Doležal.

„Výhra je podložena bojovným výkonem a dobrou formou gólmana Koubského. Musím přiznat, že nám všechno vycházelo, konečně se uplatňují i mladíci, Doležal si připsal na své konto hned tři branky,“ jen se usmíval spokojený šéf světelské střídačky Milan Schlaichert. „Drželi jsme krok jenom do stavu 1:2, potom nás položily tři hrubky, hosté utekli na 1:5 a bylo po zápase. Hosté byli bojovnější, přehráli nás v kombinaci i v rychlosti, nám chybělo hokejové srdíčko,“ sportovně přiznal chotěbořský kouč Vladimír Halamka.

Branky: Pokorný, Nermuť – Doležal 3, P. Včela 2, Ruml 2, Kůrka. Rozhodčí: Čížek, Vyloučení: 4:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:l. Diváci: 360. Třetiny: 0:1, 1:4, 1:3. Chotěboř: Trtík (47. Ficbauer) – Halamka, Čermák, Odvářka, Hájek – Hospodka, D. Kubát, Pokorný – Nermuť, M. Kubát, Hladík – Tichý, Venc, Veselý. Světlá: Koubský – Bradáč, Heřmánek, Kůrka, Vomela – P. Včela, Krajíček, Ruml – Špatenka, Štros, Doležal – Nermuť, Křištan.