Útočník HC Rebel Miroslav Třetina se však mohl dostat do zápisu o utkání ještě výrazněji. Jenže v samostatných nájezdech v první sérii na tyčku branky vrchlabského Ševčíka nevyzrál.

„Chtěl jsem vyzkoušet stejnou věc jako v nájezdech proti Havířovu, udělal jsem stejnou kličku, brankář na to tentokrát tolik neskočil, ale místo tam přece jen zbylo. Bohužel jsem trefil tyčku,“ popisoval útočník Rebelů.

Se svými spoluhráči si však z Krkonoš odváží alespoň bod za remízu po šedesáti minutách. „Byl to těžký zápas. Chtěli jsme tam bodovat. Vrchlabí mělo od vedení nůž na krku, takže hrálo i za trenéra. Nám se to utkání ale povedlo, i když tam bylo pár zbytečných vyloučení, které nás stály hodně sil. Možná jsme tam mohli i vyhrát,“ zamýšlí se Třetina.

Už dnes se představí se spoluhráči domácímu publiku, do Kotliny totiž přijede Beroun. „Beroun hodně v minulém zápase potrápil Jihlavu. Bude hrát agresivní hokej. V posledních utkáních také málo inkasují. Uděláme všechno pro to, abychom vyhráli. Podle papírových předpokladů by tomu tak mělo být, ale soutěž je strašně vyrovnaná,“ má jasno Třetina.