Kdy po minele u zadního hrazení, nabídl branku Petru Haluzovi, který šanci bez váhání využil. „Byla to jednoznačně moje chyba. Měli jsme přesilovku. Byl vyhozený puk a já jsem za ním letěl do rohu, bekendem jsem to špatně rozehrál, protihráč to vystihl a vstřelil gól,“ popisoval osudný okamžik Suchan. „Můj gól, moje chyba. Měli jsme přesilovku, mohli jsme vyrovnat a já udělal, s odpuštěním, takovou kravinu. Byl jsem na sebe obrovsky naštvaný,“ dodal.

„Věděl jsem, že tam jde s bekem. Chtěl jsem to rozehrát na druhou stranu, ale nahrávka byla tak pomalá, že to ten protihráč dokázal dojet a zasunout do prázdné branky.

Hned po třetí brance Dukly zamířil Suchan na střídačku a v brance Rebelů ho vystřídal Dominik Furch. „Viděl jsem, že Dominik je oblečený. Věděl jsem, že půjde do brány,“ prozradil Suchan.

Nicméně i přes otřesené sebevědomí, dokázali domácí srovnat na 3:3. „Nakonec jsme v závěru dokázali alespoň ubojovat bod. Za to jsem rád,“ řekl brodský gólman. „Jihlava dobře bránila, navíc Bendič (brankář Dukly Marek Benda) jim dobře chytal. Bylo to hodně těžké. Kluci ale zamakali a vybojovali alespoň bodík, za což jsme hodně rádi,“ uzavřel.