Na ledečském ledě se totiž po dlouhých letech uskutečnilo Posázavské hokejové derby, v němž domácí hokejisté přivítali rezervu světelských sklářů. Z vítězství se nakonec radovala Ledeč.

LEDEČ – SVĚTLÁ 4:1
Zápas byl hodně pikantní pro dva světelské hráče – Tomáše Krajíčka a Zbyňka Mikuše. Oba totiž ještě loni oblékali ledečský dres.

První dějství bylo naprosto vyrovnané, v závěru se sice dostala do mírného tlaku Ledeč, ale z branky se radovali hosté. Domácí však dokázali v závěru první části srovnat.

Druhá třetina příliš hokejové krásy nenabídla, hra byla totiž brzděna častými vyloučeními na obou stranách. Rozhodčí během utkání udělili celkem třiatřicet dvouminutových trestů. Přesto se ujali domácí vedení při hře čtyř proti čtyřem.

Ledeč přidala třetí branku v 54. minutě, Trpišovský našel zadovkou Kopřivu a bylo to 3:1. Hostující skláři se snažili ještě s výsledkem něco udělat, definitivní pojistku však přidal v 59. minutě Cíp do odkryté branky.

Branky: J. Kopřiva 2, Hrabaň, Cíp – T. Krajíček. Rozhodčí: Přichystal, Urbánek. Vyloučení: 18:15. Bez využití. V oslabení 1:0. Třetiny: 1:1, 1:0, 2:0.