Skláři svého soupeře vůbec nešetřili a rozdrtili ho 8:1, velkou měrou se na tom podíleli Krajíček s Křišťanem, kteří oba vstřelili hattick. V dohrávce odloženého zápasu proti Telči se ale světelským hokejistům už tolik nedařilo, prohráli 6:2. Druhý zástupce Havlíčkobrodska v soutěži Ledeč nad Sázavou si bez problémů poradila s předposledním HC Pelhřimov na jeho ledě 7:4.

OP Pelhřimovska – 12. kolo
SVĚTLÁ B – POČÁTKY 8:1

Světelská rezerva rozhodla o vítězství ve druhé třetině. Po první části byl stav 2:1, ve druhém dějství ale skláři utekli až na 6:1. Ve třetí části svoji vysokou výhru pečetili ještě dvěma brankami.
Branky: T. Krajíček 3, V. Křišťan 3, Jelínek, Holcman – Plašil. Rozhodčí: M. Parýzek, L. Parýzek. Vyloučení: 5:2. Bez využití. V oslabení: 1:0. Třetiny: 2:1, 4:0, 2:0.

HC PELHŘIMOV – LEDEČ 4:7
Ledeč v tomto utkání uhrála povinné tři body. Předposlední tým tabulky ovšem pořádně kousal. Ledeč vedla už 1:4, ale Pelhřimov snížit na 3:4. Další komplikace už hosté nedopustili a dokráčeli k vítězství 4:7.
Branky: Šípek, Lukašík, Petr Studnička, Hubata – J. Kopřiva 2, M. Trpišovský 2, Zour, Cíp, Brýdl. Rozhodčí: Nenadál, Jirků. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Třetiny: 0:1, 1:2, 3:4.

Dohrávka 11. kola
TELČ – SVĚTLÁ B 6:2

Telč ovládla v dohrávce 11. kola první třetinu, kterou vyhrála jasně 3:0. V dalším průběhu zápasu už se hra vyrovnala, Světlá se ale do zápasu už dostat nedokázala.
Branky: Sokolík, Tůma, Z. Kubát, Koreš, Šalanda, Cech – J. Jelínek, Vacek. Rozhodčí: A. Uhlíř – J. Uhlíř, Lupač. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. Třetiny: 3:0, 1:1, 2:1.

Příští kolo: Žirovnice – Světlá B, Telč – Humpolec B, Spartak Pelhřimov B – HC Pelhřimov, Ledeč – Horní Cerekev, Čejov – Počátky.