HC REBEL – JIHLAVA 6:3
I když byly na obou stranách slibné příležitosti, góly začaly padat až ve druhé třetině, kdy Dukla šla do vedení 1:0 Chlapcům z Kotliny se podařilo do konce třetiny otočit na 2:1 a v závěrečné části utekli až na 6:2, když skórovali i při vlastním oslabení. Totéž se však v posledních pěti minutách podařilo i hostům, upravili konečných 6:3.
Oba trenéři stále zkouší nové hráče, v brodských řadách to byl brněnský Čech. Hrálo se v rychlém tempu, při maximálním nasazení, vždyť kluci bojují o fleky v základní sestavě. Brodská trenérská dvojice Václav Adam a Milan Chalupa mají momentálně 15 členný kádr, z „áčka“ mohou pendlovat obránci Václav Němec s M. Blažkem, z útočníků mohou pomáhat Hadrava se Zohornou. „Stále zkoušíme, nutně potřebujeme posílit alespoň dvěma hráči obranu,“ připomněl kouč Adam.

Góly HC Rebel: Hadrava 2, Havel, Zdražil, P. Blažek, O. Doležal. Havlíčkův Brod: Zvolánek (31, Pešek) – Novotný, Musil, Němec, M. Blažek, Šplíchal, Bancíř, Ambrož, Richter, Hájek – J. Milfait, Havel, Hadrava – Zdražil, P. Blažek, Čech – Zczilva, Ondráček, Novotný – Honza, J. Doležal, O. Doležal.