DUKLA JIHLAVA – BEROUN 4:0
Jednoznačný průběh mělo utkání prvního kola první hokejové ligy. Domácí Dukla od začátku duelu přitlačila soupeře před jeho gólmana a vytrvale se snažila otevřít skóre zápasu. První větší příležitost si ale domácí vytvořili až v jedenácté minutě. To při vyloučení Nedvěda netrefil poloodkrytou branku Čachotský a následně jen do brankáře pálil Malena. První dvacetiminutovku přesto Jihlava vyhrála. V sedmnácté minutě převzal ve středním pásmu puk Čachotský, po pravé straně projel až před Furcha a ranou nad ledem otevřel skóre.

Ve druhé třetině převaha Dukly ještě vzrostla. Brankové vyjádření ale dlouho nepřicházelo. Pitule trefil tyč, Bakus při přesilovce nepřetlačil v brankovišti Furchův beton, Padělek v nájezdu po blafáku mířil bekhendem nad. Berounský gólman skvělým výkonem potvrzoval své zkušenosti z extraligového finále a domácí útočníci si z něj zoufali.

Až když Ficenc na modré zachytil vyhazovaný puk a rozehrál do pravého roku Hodkovi, přišla přesná přihrávka před branku, kde Bakus konečně překonal Furcha podruhé. Při Nedvědově vyloučení vzápětí tečoval Staňkovu střelu od modré Mareš a skóre konečně dostalo průběhu hry odpovídající podobu.

Do závěrečné části hry logicky vstoupil Beroun ofenzivně naladěn, ale kromě šance Růžičky ve 42. minutě, kterou Řehoř vytěsnil nad branku, nic kloudného nevymyslel. Naopak Jihlavané se po chvíli rozvzpomněli na útočné choutky a Furchovi bylo opět horko. A když první útok Dukly před ním roztočil kolotoč, který úspěšně zakončil znovu Bakus, byl přísun prvních tří bodů do jihlavské šatny spravedlivě zpečetěn.

Branky a nahrávky: 17. Čachotský (Šidlík), 32. Bakus (Hodek, Ficenc), 34. Mareš (Staněk, Kaláb), 49. Bakus (Hodek, Bezděk). Rozhodčí: Petružálek – Bertlík, Koskuba. Vyloučení: 6:5, navíc Pacovský (Beroun) na 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 1526. Třetiny: 1:0, 2:0, 1:0.
Jihlava: Řehoř – Dobrovolný, Ficenc, Malena, Šidlík, Kaláb, Staněk, Suchý, Zelený – Hodek, Bakus, Bezděk – Padělek, Hollý, Čachotský – Jeslínek, Mareš, Škumát – Pitule, Zeman, Krupka.

BENÁTKY N. J. – H. BROD 3:2 sn

Branky a nahrávky: 1. Kolmann (Pavlů, Skořepa), 55. Pavlů (Kica), rozhodující nájezd Klimt - 25. Švaňhal (Meidl, Němec), 45. Knotek. Rozhodčí: R. Svoboda - Brejcha, Suchánek. Vyloučení: 6:9. Využití: 2:1. Diváci: 430. Třetiny: 0:0, 0:1, 2:1 – 0:0. Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Kempný, Pavlík, Sova, Morava, Vošmik, Jelínek, Blažek, Soldán - Vondráček, Třetina, Knotek, Meidl, Němec, Fiedler, Švaňhal, Zábranský, Zohorna, Hadrava, Zítka, Vylíčil.

PÍSEK - TŘEBÍČ 0:1

Branky a nahrávky: 42. Bulička. Rozhodčí: Jeřábek - Goňa, Obadal. Vyloučení: 5:5. Třetiny: 0:0, 0:0, 0:1. Třebíč: Fiala (Míča) - Hrbáček, Ostrčil, Malinský, R. Kadela, Bulička, Sláma, Pohl - Laš, Dolníček, Ostřížek, Burian, Nahodil, Finsterle, Čech, Zahradník, Přibyl, Okál, Dočekal, Vondráček, E. Kadela.