Bohužel ani jednomu domácímu týmu se nepodařilo udržet poločasová vedení, a tak odešli ze hřiště poraženi.

DIVIZE ŽÁKŮ – STARŠÍ

HAVL. BROD – KROMĚŘÍŽ 1:2
Od úvodních minut udávali tempo brodští mladíci, kteří na soupeře vlétli a prakticky celý první poločas se odehrál na půlce Kroměříže. Z tlaku vytěžili domácí pouze jednogólové vedení, o které se postaral Kuja.
Toho po přestávce Kroměříž využila a zlepšenou hrou dokázala zápas otočit. „Odehrál se jeden z lepších zápasů, kterému by slušela remíza. S výkonem kluků jsem spokojen. Musíme, ale zapracovat na psychice hráčů. S těžkými soupeři mají dobře rozehrané zápasy, ale k zemi je srazí inkasovaná branka,“ řekl brodský trenér Ján Bdžoch.
Góly: Kuja – Železný, Horák. Poločas: 1:0. H.Brod: Bezděk – Franc, Bártl, Báča, Fiala – Svoboda, Havlíček, Pleva, Prchal – Kuja, Pospíchal (Bulíček, Burjetka).

DIVIZE ŽÁKŮ – MLADŠÍ

HAVL.BROD – KROMĚŘÍŽ 2:4
Smolně začalo utkání pro L. Peřinu, který se již v 9. minutě zranil. Přesto to na hráčích slovanu nebylo znát a do soupeře se zakousli. Nejdříve se z trestného kopu trefil Fikar a před přestávkou tentýž hráč zužitkoval přihrávku Bárty. Po změně stran přišla na hřiště zcela jiná Kroměříž, která byla rychlejší, agresivnější a domácí to vyloženě překvapilo. Tato hra hostů slavila úspěch a čtyřmi brankami otočila vývoj utkání.
„Výkon ve druhém poločase zcela pokazil dojem ze hry v prvním poločase. Z výsledku jsem zklamán,“ konstatoval smutně trenér Fikar.
Góly: Fikar 2 – Knap, Urubek, Zavadil, Bartošek. Diváci: 50. Poločas: 2:0.
Sestava Havlíčkova Brod: Vaněček (31. Novotný) – L.Peřina, Paušíma, henek, Mašek – Nedvěd, J. Peřina, Fikar, Strámský – Bárta, Žalud (Gruber, Tasovský, Karlík).