KRAJSKÝ PŘEBOR

SVĚTLÁ – MOR. TŘEBOVÁ 2:1
Hrál se otevřený hokej se šťastnějším koncem pro domácí, kterým chyběl centr první útočné formace Žák a obránce Bradáč, který zkouší hokejové štěstí ve Francii. Hosté čtyřikrát promarnili přesilovku 5 na 3, skláři naopak obě branky vstřelili v oslabení.
Rozhodl osm minut před koncem po dorážce Ruml. Dařilo se P. Včelovi.
„Bylo to vydřené vítězství,“ přiznal kouč Milan Schlaichert.
Branky: P. Včela, Ruml – Koláček, Najman. Rozhodčí: Horák . Vyloučení: 10:6. Využití: 0:1. Oslabení: 2:0. Diváci: 350. Světlá nad Sázavou: Koubský – O. Včela, Beránek, Kůrka, Svoboda – P. Včela, Krajíček, Ruml – Špatenka, Dolínský, Šudoma – Nedoma, Kubát, Štros – Křišťan. Třetiny: 1:0, 0:1, 1:0.

CHRUDIM B – SVĚTLÁ 2:4
Hrálo se v rychlém tempu, chrudimská rezerva doplatila na nedisciplinovanost hráčů v prostřední části a třikrát inkasovala v oslabení.
Rozhodlo se ve 45. minutě, kdy Dolínský vyslal do sóla Šudomu, který blafákem zavěsil na 4:2. Sestava stejná, ale hrál již Žák a Kopecký.
Branky: Rabas, Langer – P. Včela 2, Beránek, Šudoma. Rozhodčí: Kareš. Vyloučení: 8:11. Využití: 1:3. Diváci: 50. Třetiny: 1:0, 0:3, 1:1.