V souboji starších dorostenců nejdříve vyloupili Kotlinu chlapci z Mladé Boleslavi, po nich v rivalském derby se radovali hoši z Horáckého stadionu.

EXTRALIGA JUNIORŮ

H. BROD – JIHLAVA 3:4
Domácí začali slibně, po vyrovnané bezbrankové úvodní třetině se ve 25. minutě prvně zapsal do listiny střelců Zohorna. Když o tři minuty později při vlastním oslabení potrestal chybu v jihlavské rozehrávce po sólu Hadrava, akce Rebelů stouply. Již za tři minuty se však prosadil urostlý Protasanja a v polovině střetnutí namazal Doležal jihlavskému Zemanovi a ten nabídku přijal 2:2. Pět minut před koncem druhé třetiny využil chyby hostujícího gólmana Zohorna a Rebelové znovu vedli 3:2.

Poslední část začala pro Rebely smolně, hned ve 43. minutě při chybném střídání pohotový Protasanja srovnal na 3:3. O chvíli později došlo k zlomovému okamžiku. Při náporu chlapců z Kotliny dělovka Hadravy jenom rozezvučela tyč a štěstí se již přiklonilo na stranu Jihlavanů. Po předchozí zbytečné ztrátě kotouče hrdina zápasu Protasanja dokončil úspěšně hattrick na konečných 3:4.

Potom se však ještě ocitl v gólové šanci Hadrava, zcela odkrytou jihlavskou svatyni netrefil Ondráček a čistou gólovku zazdil také Zohorna. Samotný závěr derby již patřil Jihlavě, skóre se však již nezměnilo.

Branky: Zohora 2, Hadrava – Protasanja 3, Zeman. Havlíčkův Brod: Pešek – Novotný, Šíma, Ambrož, Bancíř, Němec, Musil, Hadrava, Richter – Varga, Milf ajt, Doležal - Honza, Zdražil Blažek – Havel, Ondráček, Novák – Doležal, Zohorna. Třetiny 0:0, 3:2, 0:2.

EXTRALIGA DOROSTU – STARŠÍ

H. BROD – M.BOLESLAV 0:4
Pro mladíky z Kotliny to byl opravdu den blbec, nic se jim nedařilo a soupeř je přehrával ve všech směrech. „ Pro zranění se nám rozpadla první útočná formace, kluci špatně bruslili a nedokázali si připravit gólové šance, výhra soupeře je zcela zasloužená,“ uznal šéf brodské lavičky Tomáš Mariška.
Havlíčkův Brod: Dolejš – Pecen, Meloun, Šulák, Pavlíček, Kulhánek, Pavlis, Novotný – Račanský, Dundáček, Kozlík – Kuchta, Žemlička, Zohorna – Špringl, Hynek, Jelínek – Turek, Křesťan, Vosyka. Třetiny: 0:1, 0:1, 0:2.

EXTRALIGA DOROSTU – MLADŠÍ

TÁBOR – H.BROD 3:4 pp
Chlapci z Vysočïny začali hodně vlažně, prohrávali 0:2 a trenér musel o přestávce udělat trochu bouřku v kabině. To pomohlo, Rebelové v průběhu druhé třetiny náskok domácích srovnali a na začátku třetího dějství šli do vedení 3:2. „ Za tohotu stavu jsme neproměnili další vyložené příležitosti a přišel trest a soupeř vyrovnal na 3:3. Dnes jsme prostě udělali čtyři zásadní chyby a soupeř u toho tři potrestal,“ trochu se zlobil kouč Richard Cachnín. V prodloužení dostal výbornou přihrávku Zohorna, prosadil se přes obránce a rozhodl, že dva body poputují do Kotliny:
Branky: Vosyka, Hlídek, Mendl, Zohorna. Třetiny: 2:0, 0:2, 1:1 – 0:1. Havlíčkův Brod: Novák (Vaněček) – Lobo, Krajcigr, Blaha, Vala, Žuček, Mendl, Bancíř – Hlídek, Ludvík, Vosyka – Zohorna, Vlček, Beránek – Krajhanzl, Voplakal, Varlamocič.