H. BROD – BENÁTKY 5:2
Domácí začali pěkně od podlahy, první branku totiž vstřelili už po šestnácti vteřinách hry, když se z mezikruží trefil Meidl. Benátky sice v 5. minutě vyrovnaly, ale Rebelové v 6. a v 9. minutě se dostali do poklidného dvoubrankového vedení.

Nicméně středočeský celek nehodlal prodat svoji kůži lacino, vypracoval si několik šancí a zpátky do hry se dostal na začátku druhého dějství druhou brankou v oslabení.

Ale ani brodští hráči se nenechali v početní nevýhodě zahanbit, ve 33. minutě zvýšil Němec na 4:2. I když poslední část s sebou přinesla hned sedm vyloučení, skóre se měnilo už jen jednou. Němcovu střelu poslal do benátské sítě Meidl, čímž vystavil konečný účet zápasu.

Branky a nahrávky: 1. Meidl (Kempný), 6. Pavlík (Rytnauer, M. Ondráček), 9. Němec (Meidl, Kempný), 33. Němec, 53. Meidl (Němec) - 5. Kica (Bárta), 23. Urban. Rozhodčí: Lacina – Klein, Skopal. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:0. V oslabení: 1:2. Diváci: 1269. Havlíčkův Brod: Suchan – Kempný, Šenkeřík, Sova, Morava, Pavlík, A. Jelínek, Vošmik, Soldán – Meidl, Třetina, Němec - M. Ondráček, Fiedler, Rytnauer - Sedlák, Zábranský, J. Ondráček - M. Hlinka, Stromko, Zohorna.

(hmr)