K. HORA – CHOTĚBOŘ 6:1
Co bylo platné, že chlapce od Doubravky již v 6. minutě dostal Kesner do vedení, když po hrubkách hostující defenzivy domácí skóre ještě do konce třetiny otočili. Na začátku druhé části hosté sice přidali v tempu a vytvořili si šance, potom však přišla minela Kesnera, havíři dali třetí gól a od té chvíle již zápas z rukou nepustili.

Byli důraznější, silní na puku a dařila se jim i kombinační hra. Navíc se hostům zranil Jánský, který do té doby patřil k nejlepším hráčům Chotěboře.

Chotěboř by nutně potřebovala posily. „Potřebujeme čtyři, pět zkušenějších hráčů, kteří by mančaft táhli, současný tým při vší snaze na II. ligu zatím nemá,“ připustil trenér Vladimír Halamka.

Branky: Pelán 2, Beránek, Křišťan, Bláha, Midas – Kesner. Rozhodčí: Stolín. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Diváci: 350. Třetiny: 2:1, 2:0,2:0. Chotěboř: Opršal – Halamka, Bělohlávek, Popela, Šulc, Krplálek, Repa – Křenek, Prchal, Fila – Burián, Kesner, Jánský – Škarýd, Hospodka, Babkovi – Venc.

Ve středu přivítá Chotěboř od 18 hodin na svém stadióně třetí Milevsko.