Využili ji pouze v prvním zápase proti Středočechům, na technicky vyspělé liberecké Tygry již nestačili. Oslabení starší dorostenci hladce podlehli Jihočechům.

Extraliga juniorů
H.BROD – M. BOLESLAV 3:2
Hned v úvodu chytil brodský Pešek tutovku, ale až do konce třetiny hokej mnoho krásy nepobral. Skóre otevřel až po čtvrthodince hry po dorážce Blažek 1:0. Prvních deset minut po přestávce patřilo hostům. Karta se začala obracet v polovině utkání, kdy Zohorna milimetrově vyslal Ondráčka a ten bez problémů zavěsil 2:0. V závěru třetiny začali Středočeši kousat a brodský gólman zazářil. V poslední části boleslavský Will čaroval při superšanci Hadravy, naopak při vyloučení Vargy snížil Lenc na 2:1. O chvilku později stálo při Rebelech štěstí, když Janovský nedokázal trefit opuštěnou svatyni a čtyři minuty před koncem při zmatcích před boleslavskou brankou Hadrava přistrčil Doležalovi a ten doťukl na 3:1. Závěr byl však ještě hektický. Na trestnou lavici zasedli Milfajt s Ambrožem a Boleslav přesilovku využila. V závěrečné power-play hostů mladí Rebelové již důležité body uhájili. „Musím přiznat, že hosté šance na vyrovnání měli, Pešek však chytal skvěle,“ pochválil hrdinu zápasu asistent trenéra Milan Chalupa.
Branky: Blažek, Ondráček, Doležal – Lenc, Hyka. Havlíčkův Brod: Pešek – Novotný, Šíma, Ambrož, Bancíř V. Němec, Musil, Šplíchal, Richter – Varga, Milfajt, Doležal – Honza, Zdražil, P.Blažek – Havel, Ondráček, M. Novák – J. Doležal, Zohorna, Hadrava. Třetiny: 1:0,1:0,1:2.

H. BROD – LIBEREC 0:5
Již za dvě minuty lovil kotouč brodský gólman Pešek, a to dalo ráz celému střetnutí. Za čtvrthodinku vedli Tygři již 2:0 a když na začátku prostřední části přidali třetí branku, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Prvních deset minut v poslední třetině byli chlapci z Kotliny lepší, v přesilovce měl gól na holi Hadrava, ale zákrok libereckého Alexe byl excelentní. Na rozdíl od Rebelů se hokejistům od Ještědu dařila střelba, a tak v posledních minutách nadělili domácím „bůra“. Pětibrankový rozdíl však neodpovídá průběhu střetnutí, v němž Rebelové drželi s vyspělým soupeřem v poli krok, střelecky se však neprosadili.
Branky: Skalický 2, Kraus, Jonák, Kedršť. Sestava stejná jako v prvním zápase, jen v brance od 27. minuty Peška nahradil Zvolánek. Třetiny: 0:2, 0:1, 0:2.

Extraliga st. dorostu
H. BROD – Č.BUDĚJOVICE 2:8

„Bojujeme více s nemocemi a zraněními, než se soupeři. Kluci chytili nějaký virus, kterého se nemohou zbavit. Na čtvrtečním tréninku nás bylo jenom dvanáct,“ naříkal kouč Tomáš Mariška.
Jihočeši přijeli naopak v nejsilnějším složení a Rebelové nestačili, první branku vstřelili až za stavu 0:4. „Nemohu tvrdit, že by se kluci nesnažili, chyběly nám však síly. Teď to pro nás není jednoduché období, snad se z něho brzo dostaneme,“ věří v obrat na lepší časy lodivod mladých Rebelů.
Branky: Vlček, Dundáček – Bárta 2, Beneš, Plašil, Pařízek, Trummer, Bílek, Mareš. Havlíčkův Brod: Dolejš (30. Fučík) – Pecen, Meloun, Novotný, Pavlíček, Dundáček – Kozlík, Wasserbauer, Račanský – Turek, Hynek, Křesťan – Špringl, Vlček, Beránek. Třetiny: 0:3, 1:2, 1:3.