Junioři i mladší dorostenci prohráli, čest praporu jenom částečně zachraňovali starší dorostenci, když soupeřům urvali alespoň tři body.

EXTRALIGA JUNIORŮ

H. BROD – PLZEŇ 0:4
Bojovnost na obou stranách nechyběla, hrál se rychlý a tvrdý hokej, gólové šance se však nerodily, Rebelové se třikrát úspěšně ubránili oslabení. Jedinou chybu brodských chlapců v bránění potrestali Západočeši gólem do šatny 0:1. Když v polovině utkání zúročil tlak Plzně Růžička na 0:2, bylo jasné, že chlapci z Vysočiny na soupeře nemají, Plzenští byli po bruslařské i technické stránce evidentně lepší. Jenom v úvodních pěti minutách poslední části se pokusili domácí se zápasem ještě něco udělat, nápor byl však jalový, naopak Baxa zvýšil na 0:3 a Rebelové již rezignovali.

Branky: Bernard, Růžička, Baxa, Lev. Havlíčův Brod: Krch – Novotný, Šima, Ambrož, Němec, Musil, Šplíchal, Richter, Hájek – Milfait. O. Doležal, Hadrava – Zdražil, Szilva, Havel – Ondráček, M. Novák, J. Doležal. Třetiny: 0:1, 0:1, 0:2.

H. BROD – K.VARY 1:4
V úvodu byli domácí aktivnější, v tutovce se ocitl Milfait, ale neproměnil, hosté trefili tyčku. K zlomovému okamžiku došlo již v 6. minutě, kdy chlapci z Kotliny při vlastní přesilovce doslova soupeři darovali gól na 0:1 a když o chvilku později po chybě gólmana Vary zvýšily na 0:2, Rebelové se sesypali psychicky a v rozmezí dvou minut ještě dvakrát inkasovali až na 0:4. Ke cti mladíků z Vysočiny budiž skutečnost, že boj nevzdali, v prostřední části byli v tlaku, připravili si pět gólových příležitostí, nastřelili horní tyčku, pohořeli však střelecky.
„Snad se nám brzo uzdraví kluci, kteří jsou momentálně na marodce a náš výkon se zvedne,“ doufá asistent trenéra Milan Chalupa.

Branky: Šíma – Hudák 2, Daniška, Vachovec. Sestava Rebelů stejná jako proti Plzni. Třetiny: 0:4, 0:0, 1:0.

EXTRALIGA ST. DOROSTU

H.BROD – HRADEC2:3 nn.
Domácí začali aktivněji a šli dvakrát do vedení 1:0 a 2:1, když oba góly zaznamenal sedmnáctiletý útočník Kozlík, votroci vyrovnali v přesilovce až pět minut před koncem.
V prodloužení měli domácí téměř dvouminutovou přesilovku 5 na 3, střelecky se však nedokázali prosadit, a tak vyhrál Hradec, když v nájezdech rozhodl Dostálek.
„Nevyhrál lepší , ale šťastnější tým,“ je přesvědčen kouč Tomáš Mariška.

Branky: Kozlík 2 – Frk, Pravda, Dostálek. Havlíčkův Brod: Dolejš - Pecen, Šulák, Pavlas, Dvořák, Meloun, Jelínek, Turek – Dundáček, Hynek, Račanský – Špringl, Křesťan, Kuchta – Kozlík, Kulhánek, Němec. Třetiny: 1:1, 1:0, 0:1, 0:0.

H. BROD – PÍSEK 3:2nn.
Již se zdálo, že domácí bez problémů vyhrají, tři minuty před koncem vedli 2:0, komplikace však nastaly až v samém závěru střetnutí. Nejdříve Jihočeši v přesilovce snížili na 1:2, aby za dvacet sekund bylo srovnáno 2:2. V nájezdové loterii zařídil Kuchta, aby alespoň dva body zůstaly v Kotlině. „Jsme zklamaní, dnes jsme jeden bod rozhodně ztratili a může v samém závěru soutěže hodně chybět,“ smutnil brodský hokejový lodivod Tomáš Mariška.
Branky: Kuchta 2 (druhý ze samostatného nájezdu), Šulák - Vlk, Vlček. Sestava stejná jako proti Hradci. Třetiny: 1:0, 1:0, 0:2, 0:0.

EXTRALIGA ML. DOROSTU
KOMETA – H.BROD 5:1

Hokejisté z Kotliny šli do vedení gólem Zohorny a byli častěji na puku. Beránek a po něm i Zohorna sóla neproměnili a Brno brankou do šatny srovnalo na 1:1.
Rozhodlo prvních pět minut prostřední části, kdy po hrubkách v bránění utekla Kometa na 3:1 a výhru si bez větších problémů pohlídala. Vzdor vysoké prohŕe patřil k oporám hostů gólman Novák, ostatní zůstali na průměru.
Třetiny: 1:1, 2:0, 2:0.