Šlo však vesměs o vyrovnaná střetnutí,v nichž byly šťastnější domácí kolektivy.

Extraliga juniorů
JIHLAVA - H. BROD 4:2
Brodští chlapci sice na vedoucí gól Dukly našli Ondráčkem ještě odpověď na 1:1, potom však trochu zaspali a umožnili soupeři dvoubrankový náskok. V prostřední části kralovali na obou stranách gólmani, kteří vzdor mnoha šancím kotouč za svá záda nepustili. Hned v úvodu poslední části se přes obránce prosadil excelentním gólem Hadrava na 3:2 a vrátil spoluhráče do zápasu. V polovině střetnutí trefili Rebelové tyčku a o chvíli později padlo rozhodnutí. Jihlavané využili zmatků u mantinelu v útočném pásmu Rebelů, ujeli do akce dva na jednoho a Malec pojistil výhru na 4:2. „Úvodní třetinu jsme trochu zaspali, za zbylé dvě, kdy jsme zlepšili důraz i bruslení, jsem chlapce pochválil,“ uznale přikývl hlavou šéf brodské lavičky Tomáš Mariška.
Branky: Vysloužil, Polcar, Kuřítko, Malec - F. Ondráček, Hadrava.Havlíčkův Brod: Pešek - Šíma, Pecen, Richter, Bancíř, Ambrož, Musil - Milfait, Zdražil, Kozlík - Hadrava, F. Ondráček, P.Blažek - Varga, Wasserbauer, Szilva - Havel, J.Doležal, O. Doležal.

Extraliga ml. dorostu
LIBEREC – H. BROD 8:3

Trenérské duo Václav Adam, Milan Kraučuk rozhodlo, že budou dávat příležitost starším žákům, kteří by měli hrát v příští sezoně extraligu za mladší dorost. Snahou je, aby chlapci získali potřebné zkušenosti. A tak se v Liberci objevilo v sestavě osm starších žáků. Mladíci se sice na ledě neztratili, nakonec z toho byla jednoznačná prohra 3:8.
Rozhodla již úvodní třetina, která se hrála zcela v režii domácího kolektivu a chlapci z města pod Ještědem získali čtyřbrankový náskok. Byli nadále při chuti, a tak na konci prostřední části svítilo na tabuli hrozivé skóre 7:1. Katastrofa se však nekonala a omlazení Rebelové poslední část dokonce 2:1 vyhráli. „ Mladíci z řad starších žáků rozhodně nezklamali. To jiní, kteří již něco za tým odehráli, nepodali takový výkom, jako právě nováčci,“připomněli brodští trenéři.
Branky: Hlídek 2, Zohorna. Havlíčkův Brod: Vaněček – Blaha, Vala, Lobo, Žuček Mendl, Lacina, Krajciger – Hlídek, Ludvík, Zohorna – Mašek, Voplakal, Málek – Kolouch, Polák, Kraučuk. Třetiny: 4:0, 3:1, 1:2.

Alois Svoboda