Zatímco brodští Rebelové ve Znojmě vedli 2:0 a prohráli 6:3, jihlavská Dukla na domácím ledě předvedla zcela opačný obrat, s Hradcem už prohrávala o dvě branky, nakonec však vyhrála 7:3. Třebíč začala podobně jako Jihlava, s Benátkami na domácím ledě prohrávala už 0:2, ale nakonec si připsala dva body za vítězství v samostatných nájezdech.

I. liga – skupina A (o 1. – 8. místo)
ZNOJMO – H. BROD 6:3
Jak skončil, tak začal. O kom je řeč? O brodském útočníkovi Ladislavu Rytnauerovi, který se v pondělním utkání proti Berounu podílel hattrickem na výhře Rebelů. Ten ve včerejším zápase ve Znojmě opět zářil. V první třetině se prosazoval jen on, skóre otevřel už ve 2. minutě, další branku pak přidal ve 13. minutě. Brodští hráči tak po první dějství vedli 2:0. První část ovšem kromě dvou Rytnauerových branek nabídla i několik dalších šancí na obou stranách, do střelecké listiny se ale zapsal pouze útočník Rebelů s číslem 63.

Úvod druhého dějství přinesl několik vyloučení, znojemští Orli dokázali náskok hostů snížit zásluhou Orsavy při hře čtyř proti čtyřem – 1:2. I v dalším průběhu pokračovalo ofenzivní představení obou týmů, branka však padla do konce druhé třetiny už jen jediné. V 39. minutě se Znojmo dočkalo vyrovnání z hole Jarůška.

Hned v úvodu třetí třetiny se sice Rebelové dostali do vedení, ale celkově jim poslední část vůbec nevyšla. Orli už po 22 vteřinách srovnali, a poté už se prosazovali už jen oni. Po brankách Rajnohy, Říhy a Lattnera vyhráli 6:3.

Branky a nahrávky: 27. Orsava (Štach, Staněk), 39. Jarůšek (Kolafa), 44. Říha, 50. Rajnoha (Pláněk, Kolafa), 58. Říha (Pláněk), 59. Lattner (Rajnoha) - 2. Rytnauer (Knotek), 13. Rytnauer (Knotek, Holec), 43. Zohorna (Endál). Rozhodčí: Přikryl - Rychlý, Jureček. Vyloučení: 4:8. Využití: 2:0. Třetiny: 0:2, 2:0, 4:1. Havlíčkův Brod: Neruda - Kempný, Šenkeřík, Vošmik, Morava, Krejčík, Pavlík, Soldán - Meidl, Třetina, Němec - Holec, Knotek, Rytnauer - Endál, Zábranský, Zohorna - Sedlák, Fiedler, Švaňhal - Stromko.

JIHLAVA – HR. KRÁLOVÉ 7:3
Až slepené branky nejzkušenějších jihlavských útočníků na přelomu první a druhé třetiny dostali domácí Duklu do hry. Po nepovedeném vstupu do zápasu však nejprve Padělek nekompromisní bombou do šibenice od levého mantinelu a poté po individuální akci Čachotského kapitán Bakus rychle srovnali nepříznivý stav a od té doby byla Dukla iniciativnější. Ze sedla ji nevyhodila ani vyrovnávací branka na 3:3 po chybě Ficence za vlastní brankou.

V závěrečném dějství Jihlavané jasně ovládli hru, přidali další branky a hráči Hradce dohrávali utkání ve viditelné křeči a hodně podráždění.
Jasnému vítězství Jihlavy přitom v první třetině dlouho nic nenasvědčovalo. Hosté byli rychlejší, dravější a po deseti minutách byli domácí téměř zralí na ručník. Pak však zaúřadovali žlutočervení mazáci a v Jihlavě se mohlo slavit.

Branky a nahrávky: 19. Padělek (Sojčík), 21. Bakus (Čachotský), 24. Krupka (Kaláb), 42. Maliník, 48. Jeslínek (Kucsera), 49. Čachotský (Hodek, Malena), 56. Hodek (Bakus, Čachotský) – 9. Křetínský (Roubík, Čermák), 10. Šejnoha (Roubík, O. Hruška), 35. Roubík (Kubica). Rozhodčí: Smitka – Reich, Svoboda. Vyloučení: 5:4, navíc Moskal (Hradec Králové) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 1526. Třetiny: 1:2, 2:1, 4:0. Jihlava: Benda – Ficenc, Kaláb, Malena, Šidlík, Staněk, Dobrovolný, Staněk, Suchý – Hodek, Bakus, Čachotský - Jeslínek, Maliník, Kucsera – Sojčík, Padělek, Bezděk - Škumát, Man, Krupka.

I. liga – skupina B (o 9. – 16. místo)
TŘEBÍČ – BENÁTKY N. J. 4:3 po s. n.

Souboj dvou sousedů v tabulce, začal lépe pro hosty, kteří se už v 6. minutě vstřelili vedoucí branku. Ovšem ani Třebíč nezůstávala po zadu, do parádní šance se dostal v 9. minutě Ostřížek, který udělal s benáteckých bránících hráčů solné sloupy, ale skóre se už do konce první periody neměnilo.

Hned v úvodu druhé části si Třebíčané zahráli přesilovku, blízko gólu měl Dolníček, ale neprosadil se. Naopak Benátky početní výhodu využili, přesilovku pět proti třem zužitkoval Kajínek střelou od modré a dostal Benátky do dvoubrankového trháku. Horácká Slavia vstřelila kontaktní gól na konci druhé části, když domácí přesilovku využil Přibyl, který od hráčů Benátek dostal až příliš volného prostoru – 1:2.

Na začátku třetího dějství se domácím podařilo zásluhou Vondráčka srovnat. V 50. minutě šla Třebíč poprvé do vedení po brance Zahradníka. Ale středočeskému týmu se podařilo v závěru v přesilovce vyrovnat, čímž se utkání dostalo do prodloužení. To o vítězi nerozhodlo, tak přišly ke slovu samostatné nájezdy. V nich nakonec o zisku dvou bodů pro domácí rozhodl Nahodil.

Branky a nahrávky: 36. Přibyl (Zahradník, Čech), 42. Vondráček (Sláma), 51. Zahradník (Kania) - 6. Kopic (Vantuch, Jech), 28. Kajínek (Kolmann), 56. Vantuch. Rozhodčí: Úlehla - Čížek, Padevět. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:2. Třetiny: 0:1, 1:1, 2:1 – 0:0. Třebíč: Fiala - Ostrčil, Malinský, Bulička, Sláma, Kania, Dudáš, R. Kadela, Hrbáček - Laš, Dolníček, Ostřížek - Burian, Nahodil, Vondráček - Čech, Zahradník, Přibyl - Okál, Dočekal, E. Kadela.

Jan Hammer, Karel Líbal