KRAJSKÁ HOKEJOVÁ LIGA
CHOCEŇ - SVĚTLÁ 2:4

V sestavě chyběli obránce Svoboda a útočníci PetrVčela se Špatenkou, příležitost dostal junior Vacek. Skláři tedy hráli jenom na čtyři obránce a dvě útočné formace. Hned v úvodní třetině si zajistila Bohemka dvoubrankový náskok a to ještě Krajíček odmítl dvě tutovky.

Hned v úvodu druhé části domácí snížili na 1:2, a když byl o chvíli později vyloučen Doležal na 5 minut + do konce utkání za vražení do hrazení, svitla Chocni na děje na zvrat. Hokejisté od Sázavy však hráli nadále aktivní hokej a moc toho domácím borcům nedovolovali. Naopak po náskoku z trestné lavice v polovině utkání poslal Žák do nájezdu Krajíčka, ten tentokráte bez problémů zavěsil na 1:3. Rodily se další gólové příležitosti na holích sklářů, na 2:4 však zvýšil až dvě minuty před koncem třetiny Žák po přihrávce Krajíčka. V poslední části oslabená Bohemka musela šetřit silami, nikam se příliš nehrnula a při zajištěné obraně si výhru v poklidu uhlídala.

Branky: Krajíček 2, Žák, Štros – Vích, Procházka. Rozhodčí: Veselý. Vyloučení: 9:10, Využití: 1:0. Diváci: 500. Třetiny: 0:2. 1:2, 1:0. Světlá nad Sázavou: Studený – O.Včela, Beránek, Kůrka, Vacek – Ruml, Žák, Krajíček – Dolínský, Štros, Neuvirth – Doležal, Zmek.

Ve středu přijede Na Pěšinky největší konkurent sklářů Moravská Třebová, utkání začne v 18.30 hodin.

(sal)