EXTRALIGA JUNIORŮ
H. BROD - ZNOJMO 1:0
V týdnu padl na ledě brodské Kotliny druhý tým tabulky ze Znojma, prohrál fotbalovým výsledkem 1:0.

Obě družstva vycházela ze zajištění obrany, více vyložených příležitostí měli mladí Rebelové, rozhodnutí padlo v polovině zápasu, kdy domácí využili početní převahy a znojemského gólmana pokořil Milfait.

V poslední části to byla hokejová bitva, Jihomoravané se tlačili do útoku, strážce brodské svatyně Dolejš však nedal znojemským střelcům šanci a vychytal, co se dalo, včetně trestného střílení. „Jsme spokojeni, kluci o zaslouženou výhru parádně bojovali a udržet nulu proti tak silnému soupeři je také dobrou vizitkou“, usmívali se trenéři Tomáš Mariška s Richardem Cachnínem.

Branka: Milfait. Havlíčkův Brod: Dolejš – Pecen, Richter, Ambrož, Šíma, Musil, Novotný –Wasserbauer, Varga, Blažek – Szilva, Ondráček, Zdražil – Račanský, Milfait, O. Doležal – J. Doležal, Hadrava. Třetiny: 0:0, 1:0, 0:0.

OLOMOUC – H. BROD 7:2
Mladíci z Vysočiny odjeli na Hanou s předsevzetím uhrát alepoň bod, trápí je však stálá zranění několika hráčů základního kádru. Začali slibně, již ve 2.minutě se trefil Hadrava na 0:1, další dvě gólovky však Broďáci promarnili a domácím se podařilo ještě do konce třetiny otočit na 2:1. Střelecky disponovaný Hadrava sice hned na začátku prostřední třetiny srovnal na 2:2, v polovině zápasu však došlo k zlomovému momentu.
Při závaru před brodskou svatyní se kotouč smolně odrazil za záda Dolejše, chlapce z Kotliny to zmrazilo a do konce utkání se již nechytili a v poslední části ještě třikrát inkasovali.

„Začali jsme sice dobře, ale klukům chybí v rozhodujících fázích více klidu na hokejkách, což je nyní náš největší problém. Děláme jednoduché chyby v bránění a soupeř nás za to trestá. Máme hodně zraněných hráčů, chybí psychická pohoda,“ hlásili trenéři Tomáš Mariška a Richard Cachnín.

Branky: Hadrava 2. Havlíčkův Brod: Dolejš - Pecen, Richter, Ambrož, Šíma, Musil, Novotný - Wasserbauer,Varga, Szilva, Ondráček, Zdražil, Račanský, Havel, Milfait, J. Doležal, O. Doležal, Hadrava. Třetiny 2:1, 2:1, 3:0.