EXTRALIGA JUNIORŮ
PARDUBICE – H.BROD 5:4
Rebelové hráli v Pardubicích s domácím týmem ještě po čtyřiceti minutách nerozhodně 3:3, když se dvakrát do černého trefil Richter a jednou Wasserbauer.
O osudu utkání rozhodla až závěrečná třetina, v níž se Východočeši prosadili dvakrát, naopak junioři Havlíčkova Brodu mířili přesně už jenom jednou. Na konečných 5:4 snižoval pět minut před koncem Jan Milfait.

Na vyrovnávací gól už ale svěřenci trenérské dvojice Tomáš Mariška, Richard Cachnín nedosáhli, a s letošním ročníkem se tak rozloučili porážkou. A jejich účinkování v nejvyšší domácí soutěži minimálně na jednu sezonu končí. Mladí Rebelové sestupují do I. ligy.

Branky: Richter 2, Waserbauer, Milfait. Třetiny: 2:2, 1:1, 2:1. H.Brod: Zvolánek (Pešek) – Richter, Šulák, Ambroř, Šíma, Němec, Musil, Novotný – Varga, Szilva, Ondráček, Wasserbauer, Zdražil, Havel, Milfait, Kozlík.