EXTRALIGA
ST. DOROSTU – PLAY OFF
H. BROD – PLZEŇ 3:1
Osmifinálová bitva se odehrála v solidním tempu. Lépe začali hosté z Plzně, kteří si vytvořili několik nadějných situací ke skórování, ale brankář Dolejš byl vždy na místě. Když Rebelové ke konci první třetiny přežili oslabení odpověděli tím nejlepším způsobem. To se k odraženému puku mezu kruhy dostal Křesťan a pohotovou střelou poslal domácí do vedení.

Prostřední dějství nabídlo vyrovnanou partii. A tři minuty po příchodu z kabin se dočkala i Plzeň. Po střele Váchala, kterou Dolejš vyrazil do prostoru vedle sebe se k puku dostal plzeňský tulačko a bylo srovnáno na 1:1. Poslední slovo v druhé třetině si vzal David Kozlík, který z mírného úhlu pohotovou dorážkou vrátil vedení na stranu Rebelů – 2:1.

Do třetí třetiny vstoupili oba soupeři s důslednými a bezchybnými obranami. Závěrečná pětiminutovka patřila jasně Plzni, ale ta si vylámala zuby na výborně chytajícím Dolejšovi. Minutu před koncem při power play vypíchl kotouč plzeňskému hráči Filip Dundáček, který dojel v útočném pásmu Miloslav Račanský a v mezikruží ho pohodlně napálil do odkryté branky – 3:1. Branky: Křesťan, Kozlík, Račanský. Rozhodčí: Úlehla. Vyloučení: 8:8, navíc Pitel (PLZ) 2 plus 10 minut. Využití: 1:0. Třetiny: 1:0, 1:1, 1:0. H. Brod: Dolejš (Fučík) – Pecen, Šulák, Pavlas, Dvořák, Kulhánek, Meloun, Dundáček – Wasserbauer, Kuchta, Křesťan, Špringl, Žemlička, Chlubna, Račanský, Beránek, Hynek, Jelínek, Turek, Kozlík, Němec.