Nyní hlásí první posilu pro příští ročník. Novou akvizicí Rebelů se stal útočník Petr Polodna, jenž do Kotliny přichází na roční hostování z extraligové Komety Brno.

„K podpisu došlo v sobotu ráno. Petr k nám přichází na roční hostování,“ uvedl na webu HC Rebel generální manažer klubu Augustin Žák.

Zajímavostí je, že pro Polodnu skončila uplynulá sezona právě v havlíčkobrodské Kotlině. Loňský ročník totiž absolvoval v dresu Olomouce, kterou Rebelové vyřadili 4:2 na zápasy. Nová brodská posila se ve čtvrtfinálové sérii zapsala do statistik třemi asistencemi.

Polodna ve své kariéře prošel mládežnickými celky Dukly Jihlava, poté se přesunul na sever Čech, kde působil v juniorce Litvínova, v dresu Chemopetrolu okusil i ve dvou zápasech nejvyšší soutěž. Převážnou část kariéry ovšem působil v nižších soutěžích, Milevsku, Ústí nad Labem, Chomutově, Kometě Brno a naposledy v Olomouci. V dresu brněnské Komety odehrál čtyřiadvacet zápasů v extralize.

Vedení slibuje i další posílení kádru A-týmu. „Zatím nikdo další podepsaný není, ještě chvíli počkejte. Nechte se překvapit,“ hlásil Žák. Ale majitelé klubu slíbili, že by se v Kotlině mohla objevit i některá zajímavá jména. „Lákavé jméno mezi vyhlédnutými posilami je… a ne jedno,“ usmívá se předseda představenstva HC Rebel Milan Nedvěd.

V brodském dresu by měly zůstat i některé stálice Rebelů, v čele s nejproduktivnějším brodským hráčem uplynulého prvoligového ročníku Vojtěchem Němcem. „Nějakých patnáct hráčů máme podepsaných z loňska i na další sezonu. Máme podepsaného například i Míru Třetinu, ale jako u ostatních hráčů má klauzuli, že pokud dostane nabídku z extraligy, nebudeme mu v postupu do nejvyšší soutěže bránit,“ přibližuje Žák.