Havlíčkobrodští Rebelové totiž v pátek 24. června pořádají otevřený trénink i pro veřejnost.

Kdo bude chtít, může si tak na vlastní kůži vyzkoušet, čím si procházejí svěřenci kouče Petra Nováka během letní přípravy. Ten ovšem žádnou shovívavost pro „nováčky“ v týmu nechystá. „Všichni budou mít stejné podmínky jako naši kluci. Nikdo žádnou úlevu nečeká,“ usmívá se lišácky šéf střídačky Rebelů.

„Samozřejmě lidi se mohou jen přijít podívat, jak trénujeme. Ale budu rád, když si někdo i vyzkouší, jak dřou kluci během tréninků,“ dodává brodský kouč.
Sraz pro aktivní účastníky i přihlížející je v 17 hodin před tělocvičnou v Kotlině.

Bude pokřtěn dres pro novou sezonu

To ovšem nebude jediná letní akce pro fanoušky prvoligových Rebelů. Už o den později bude v rámci pivních slavností pivovaru Rebel připravená autogramiáda legend brodského hokejového klubu a některých současných hráčů A-týmu. Příznivci brodského hokeje si tak kromě Mariána Moravy či nových akvizic Petra Polodny nebo Milana Kostourka mohou přijít pro podpis Václava Chytráčka, Jana Suchého, Milana Chalupy i současného asistenta prvoligového áčka a bývalého reprezentanta Jaroslava Benáka. Autogramiáda proběhne v sobotu 25. června od 14 hodin.

V neposlední řadě bude v rámci pivních slavností pokřtěn i nový dres Rebelů, se kterým vstoupí brodští hráči do dalšího prvoligového ročníku, kde budou obhajovat celkově čtvrtou příčku z předchozí sezony.