Na programu jsou tři charitativní fotbalové zápasy. Nejdříve se od 13.30 utkají mladí hokejisté HC Rebel proti mladým fotbalovým nadějím ze Štoků. O hodinu později se účastník fotbalové I. B třídy, domácí Tis, utká s výběrem hokejistů HC Rebel. Jako poslední bude na programu zápas ženských týmů FC Vysočina Jihlava a ženské hokejové reprezentace, který odstartuje v 16 hodin. Výtěžek z celé akce bude posléze věnován dětskému oddělení havlíčkobrodské nemocnice.

V Tisu se objeví i exrebelové
Hokejoví fanoušci se mohou ve výběru HC Rebel těšit i na některá zajímavá jména, která už v Havlíčkově Brodě nepůsobí. Po několika letech tak dres Rebelů znovu oblékne například Vladislav Kubeš, Pavel Procházka, Jakub Šulc či Petr Jelínek s Tomášem Svobodou.
Zajímavé určitě bude i to, jak si povedou ženské hokejové reprezentantky proti ženám FC Vysočina, které se v letošní sezoně neúspěšně pokoušeli probít mezi ženskou fotbalovou elitu. Další zajímavostí je, že ve výběru hokejové reprezentace se představí i zahraniční posila, členka americké reprezentace do 18 let Amanda Pelkey.