EXTRALIGA ST. DOROSTU
H. BROD – ML. BOLESLAV 2:3 PP

Brodští mladíci začali náporem a již po šesti minutách zamířil do černého Kuchta, radost však měla jepičí trvání, za půl minuty boleslavský Borovec srovnal na 1:1.

V prostřední části to byla urputná bitva s mnoha šancemi na obou stranách , do hlavní role se pasovali oba gólmani, domácí Krásný a hostující Kalašnikov, když zajistili své svatyně na sedm zámků.

Nerozhodný výsledek se zněnil až devět minut před koncem, chlapce z Kotliny poslal podruhé do vedení Kundrát na 2:1, žel aní tentokráte se z vedení dlouho neradovali. Již o minutu později překonal domácího gólmana Podseníček a utkání šlo do prodloužení. Za necelé čtyři minuty bylo rozhodnuto, když bonusový bod pro Boleslav zajistil Hercig.

Branky: Kuchta, Kundrát – Podsedník, Kalašnikov, v prodloužení Hercig. Třetiny: 1:0, 0:0, 1:1 – 0:1. H. Brod: Krásný – Vosyka, Kuchta, Žuček,Dvořák, Špinar, Chlubna, Křípal, Brebera, Meloun, Jeřábek, Mozr, Ludvík, Voplakal, Krajhanzl, Dundáček, Kundrát,Vala, Němec.

H. BROD – H. KRÁLOVÉ 2:3
Po bezbrankové úvodní třetině přidali hradečtí votroci na tempu, přehrávali mladé Rebely v rychlosti , vyhrávali osobní souboje a do konce třetiny si zajistili tříbrankové vedení 0:3.

V poslední části se oba týmy snažily o pohotové zakončení, gólmani, domácí Dolejš i hradecký Hejda, byli neprůstřelní. Až devět minut před koncem Dundáček ideálním pasem vysunul rozjetého Němce, který bekhendem zavěsil na 1:3.

Na drama bylo zaděláno až dvě minuty před koncem. Z ostrého úhlu vypálil Vosyka, hradecký gólman vyrazil jenom vedle sebe, po čemž si na hranici jeho brankoviště sjel Němec a do odkryté branky dal kontaktní gól na 2:3.

Branky: Němec 2 – Klement 2, Vencl. Rozhodčí: Kukeně. Vyloučení: 4:6 bez využití. Diváci: 65. Třetiny: 0:0, 0:3, 2:0. H. Brod: Dolejš – Vosyka, Kuchta, Žuček, Zohorna, Dvořák, Hlídek, Dundáček, Chlubna, Bláha, Křípal, Brebera, Meloun, Krajcigr, Kundrát, Vala, Němec.

EXTRALIGA ML. DOROSTU
H. BROD - JIHLAVA 2:4

Domácí se sice dostali koncem úvodní třetiny do vedení brankou Zohorny, rozhodla však prostřední třetina, v níž jednoznačně kralovala Dukla. Brodskému gólmanovi Vaněčkovi vděčí spoluhráči za to, že neodjeli z ledu s debaklem.

V poslední části hry byli již chlapci z Kotliny aktivnější, blízko gólu byl Vacek, který z půlmetrové vzdálenosti netrefil zcela odkrytou jihlavskou svatyni.

Před oběma brankami se ještě rodily gólové příležitosti, gólmani však již kotouč za svá záda nepustili.
Branky: Zohorna, Vala – Bambula 3, Hubert. Rozhodčí: Kopeček. Vyloučení: 7:5 bez využití. Diváci: 80. Třetiny: 1:0, 1:4, 0:0. H. Brod: Vaněček – Polák, Vala, Nguyen, Klofáč, Vacek, Blaha Jojda, Mendl, Krajcigr, Suchý, Lacina, Semrád, Přibyl, R. Zohorna, Kolouch, Nováček, Abbrent. Jihlava: Vacek – Šebesta, Pospíchal, Pražák, Hubert, Sobotka, Dörrer, Kašpar, Dvořák, Tůma, Bambula, Salát, Hrala, Svatuška, Půža, Port, Anděl, Zamyl.