Do soutěže se přihlásilo 13 oddílů a tak se o mistrovské body začalo hrát v dřívějším termínu. Z našeho okresu jsou jediným zástupcem hokejisté ze Světlé nad Sázavou. O víkendu se hrálo již třetí kolo.

KRAJSKÝ PŘEBOR
CHRUDIM - SVĚTLÁ 4:1
Skláři odjeli do Chrudimi bez svých opor Žáka, Petra Včely, Drahozala a Beránka, proti zkušenému soupeři (loni hrál 1.ligu) odvedli výkon, který odpovídá současným možnostem mužstva. Domácí začali prudkým náporem a od začátku soupeře takřka ve všech směrech přehrávali, do černého se však trefili pouze jednou. V polovině střetnutí již za stavu 3:0 se střelecky prosadil i světelský Křišťan, skláři se chytili a byli několik minut na ledě aktivnější. V poslední třetině již hostům začaly docházet síly a převážně se již hrálo podle chrudimských not. Za přijatelný výsledek vděčí hokejisté od Sázavy vynikajícímu výkonu gólmana Koubského. V tabulce je Světlá zatím po třech kolech s pěti body na šestém místě.
Branky: Polák 2, Plch, Dvořák – Křišťan. Rozhodčí: Padevět. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0, Oslabení: 1:0. Diváci: 200. Třetiny: 1:0, 2:1, 1:0. Světlá: Koubský (Holec) – O. Včela, Kubát, Bancíř, Svoboda, Vomela – Ruml, Krajíček, Hron (střídavý start ze Žďáru) – Špatenka, Doležal, Šudoma –Benda, Křišťan, Didiáš.


Ostatní zápasy: Choceň – Česká Třebová 18:1, Lanškroun – Skuteč 15:3, Litomyšl – Polička 10:5, Moravská Třebová – ZH Pardubice 3:2. V úvodních dvou kolech Světlá porazila Hlinsko 5:0 a Choceň 5:4 po prodloužení.