Zasloužila se o to Třebíč, která na nájezdy podlehla Olomouci.

H. BROD – ÚSTÍ N. L. 1:4
Hned od úvodu se hrál hokej nahoru dolů, v 6. minutě měl obrovskou šanci ke skórování domácí Meidl, proti Francouzovi ale neuspěl. A tak se potvrdilo okřídlené: „Nedáš, dostaneš!“ Přesně o minutu později exbrodský Třetina v barvách Ústí nahodil puk na branku a Boháč ho usměrnil za záda Laitinena. Lvy branka evidentně povzbudila a hrnuli se na branku Rebelů, Třetina nastřelil dokonce tyč. Ale ani domácí nebyli pozadu, Němcovi se na druhé straně povedlo to samé.

Skóre se měnilo až v úvodu druhého dějství, z dorážky dostal Ústí do dvoubrankového vedení Hampl. Ústí poté mohlo náskok ještě navýšit, ale nepovedlo se. Naopak domácí mohl vrátit do zápasu Kostourek, který v 35. minutě jel trestné střílení, ale ani on proti Francouzovi neuspěl. Rebelové se však snížení přece jen dočkali. V závěru druhé dvacetiminutovky snížil z přesilové hry Meidl na 1:2.

Hned v úvodu poslední části měli domácí několik dobrých šancí k vyrovnání, ale Rebelové na Francouze nevyzráli. Na další branku se čekalo až do 52. minuty. Nekrytý Roubík zvýšil na 3:1 pro Ústí. O chvíli později už to bylo po trefě Kováře o tři branky. Poté už se utkání víceméně dohrávalo.
Branky a nahrávky: 38. Meidl (Šenkeřík, Morava) - 7. Dan. Boháč (Třetina, Pajič), 21. Hampl (Alinč, Kovář), 52. Roubík (Zeman), 55. Kovář (Pajič, Kloubouček) Rozhodčí: Schmejkal – Klein, Skopal. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:1. Diváci: 1084. Třetiny: 0:1, 1:1, 0:2. Havlíčkův Brod: Laitinen – Morava, Šenkeřík, Koma, Pavlík, Ostrčil, Sova, Protivný, Poskočil – Kostourek, Polodna, Švaňhal – Jonáš, Semorád, Němec – Meidl, Zábranský, Rytnauer – Stehlík, Štěpánek, Musil.

TŘEBÍČ – OLOMOUC 1:2 sn
Třebíč získala další cenný bod. S Olomoucí sice už od 3. minuty prohrávala po šikovné teči Mikela, ale ve druhé třetině se jí podařilo srovnat. Skvělou samostatnou akci předvedl Fořt, když přešel přes dva protihráče a poradil si i s gólmanem Kašíkem. Potom byl k vidění urputný boj o každý metr ledu, utkání tak dospělo do prodloužení. Olomouc byla blízko k bonusovému bodu, ale Hrubec se zaskvěl po teči Lhotského. V nájezdech byla dvakrát o krok napřed domácí hráči, ale nakonec slavila úspěch zkušenost Radima Kucharczyka. Nejdříve v nich vyrovnal a hned vzápětí utkání ukončil.
Branky a nahrávky: 33. Fořt - 3. Mikel (Herman, M. Pšurný), rozhodující nájezd Kucharczyk. Rozhodčí: Horák - Jílek, Šperl. Třetiny: 0:1, 1:0, 0:0 – 0:0. Třebíč: Hrubec - Kania, Rangl, Valenta, Kadela, Dietz, Brož, Sláma - Laš, Dolníček, Dočekal - Burian, Vítek, Heřman - Čech, Fořt, Kaut - Přibyl, Kovalský, Vondráček – Stejskal.

KADAŇ – JIHLAVA 3:1
Branky a nahrávky: 4. Stoklasa, 10. Stehlík (Charousek, Stoklasa), 36. Révay (Mikšovic, Bursík) – 55. Kolafa (Hodek, Malena). Rozhodčí: Würtherle- Čížek, Svoboda. Třetiny: 2:0, 1:0, 0:1. Jihlava: Halmoši - Jaroš, Ficenc, Malena, Kolafa, Kaláb, Dobrovolný, Kolda, Grundmanis - Čachotský, Hubáček, Hodek - Bezděk, Zeman, Jeslínek - Krupka, Maliník, Mikšovský - Vysloužil, Pometlo, Polcar.