I. LIGA JUNIORŮ
H. BROD – ŽĎÁR N. S. 6:4

Prvoligoví junioři v pátečním kole klopýtli na ledě Kolína, proti Žďáru nad Sázavou si však doma spravili chuť. Vítězství se ale nerodilo vůbec lehce.

Krátce po startu utkání Hynek rozvlnil síť polovysokou střelou z mezikruží, vzápětí ale srovnal hostující Slavík. Do 40. minuty si mladí Rebelové vybudovali třígólový náskok zásluhou Musila a Vargy, který skóroval dvakrát. Pak ale začala stíhací jízda Plamenů a na začátku třetího dějství už domácí vedli jen o gól.

To změnil opět Varga pohledným pokusem k tyči, a svým zkompletovaným hattrickem tak vrátil potřebný klid na hokejky. Necelých pět minut před koncem přišlo další snížení, a to dokonce při vlastním oslabení po chybě domácího hráče Musila. Ten svoje zaváhání napravil v samotném závěru regionálního souboje a udělal za utkáním konečnou tečku. Junioři v Kotlině vyhráli 6:4.

Branky a nahrávky: 2. Hynek (J. Doležal), 19. Musil, 33. Varga (Zdražil, E. Novák), 38. Varga (Szilva, Jelínek), 51. Varga, 59. Musil (E. Novák) - 4. Slavík (Skvortsov), 40. Boček, 43. Slavík (Jan), 56. Fúzik. Rozhodčí: Jebavý - Guth, Rittich. Vyloučení: 5:9. Využití: 1:2. Třetiny: 2:1, 2:1, 2:2. H. Brod: Zvolánek - Pecen, Musil, Ambrož, Vác. Němec, Kříž, Křesťan - Varga, Szilva, E. Novák, Kozlík, Zdražil, Jelínek, J. Doležal, Račanský, Hynek.

EXTRALIGA ST. DOROSTU
LETŇANY – H. BROD 3:4

Skvělý obrat předvedli mladší dorostenci na ledě pražských Letňan. Už ve druhé minutě slavili první branku po přesném pokusu Dvořáka, pak třikrát úřadovali domácí a na konci první třetiny se těšili z pohodlného náskoku, ale ani to jim k výhře nestačilo. Chlubna se prosadil střelou k tyči a poté obrat dokonal dvěma góly Němec.

Při vyrovnávací brance napodobil svého kolegu Chlubnu a vedení strhl díky dobré orientaci před brankou a pohotové dorážce. Letňany pak v závěrečném dějství dobývaly Doješovu branku, seč jim síly stačily, ale marně. Havlíčkův Brod udržel těsný náskok a připsal si do extraligové tabulky další důležité body.

Branky a nahrávky: 4. Litera (Ječný), 8. Litera (Švábík), 20. Kaplan - 2. Dvořák (Hlídek), 21. Chlubna (Dvořák), 35. Němec, 39. Němec (Ludvík, Chlubna). Vyloučení: 3:5. Využití: 0:3. Třetiny: 3:1, 0:3, 0:0. H. Brod: Dolejš - Vosyka, Osmík, Žuček, Dvořák, Hlídek, Chlubna, Křípal, Brebera, Meloun, Krajcigr, Mozr, Ludvík, Voplakal, Krajhanzl, Dundáček, Kundrát, Vala, Němec.

EXTRALIGA ML. DOROSTU
H. BROD – ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:9

Proti průběžně čtvrtému celku z Českých Budějovic utrpěli mladší dorostenci Havlíčkova Brodu vysokou porážku.

Hosté se v první třetině uvedli třemi slepenými góly a začali si diktovat tempo hry. Nepomohla ani změna brankáře. Vaněček, stejně jako jeho kolega Brož, inkasoval v následující dvacetiminutovce také třikrát. Zkorigovat skóre se Rebelům povedlo až za stavu 0:6, když zblízka uspěl Vala.

Byl to však zároveň i poslední gól ze strany domácího mužstva. Na konci třetí části přišly další rychlé góly, které daly debaklu konečnou podobu.

Branky a nahrávky: 44. Vala (Klofáč) - 10. Jáchym (Smejkal), 12. Fencl (Šafář), 15. Ondráček (J. Bárta), 24. Šulek (Smejkal, Jáchym), 29. Smejkal (Šulek), 38. Jáchym (Smejkal), 54. Šulek (Jáchym), 55. Šulek (Smejkal), 57. Šulek. Rozhodčí: Petr Kotlík - Filip Randa, Tomáš Sibera. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:2. Třetiny: 0:3, 0:3, 1:3. H. Brod: Brož (21. Vaněček) - Polák, Vala, Nguyen, Osmík, Málek, Klofáč, Vacek, Bláha, Mendl, Krajcig, Němec, Michálek, Kraučuk, Semrád, Přibyl, Kolouch, Cejpek, Mäki, Bancíř.