Stejného soupeře na domácím ledě porazili i extraligoví starší dorostenci.

I. LIGA JUNIORŮ
PÍSEK – H. BROD 2:10
Proti Písku nastoupili i prvoligoví junioři a i oni byli úspěšní. Svému soupeři nadělili deset branek a zcela mu tak oplatili porážku 0:3 z posledního střetnutí.
Zprvu to na debakl nevypadalo, v první třetině dokonce Rebelové dvakrát prohrávali a do té další nastupovali za nerozhodného stavu 2:2. Pak ale rozjeli svůj brankostroj naplno. Nejprve trojice Doležal, Szilva, Pecen vypracovali dostatečný náskok a dali svému týmu klid na hokeji, aby později jejich spoluhráči mohli Jihočechům uštědřit ostudný debakl.

Po výměně brankářů stačilo Havlíčkovu Brodu jedenáct minut na dalších pět branek. Pověstnou desítku završil čtyři vteřiny před koncem Novák.

Branky a nahrávky: 11. Turek (Šmejkal, Bernad), 14. Ciboch (Radosta) - 12. Zdrážil (Varga), 20. Račanský (Němec), 30. Doležal O. (Novotný), 35. Szilva (Jelínek, Varga), 39. Pecen (Ambrož, Varga), 49. Kozlík (Zdražil), 50. Žemlička L., 56. Kozlík (Zdražil), 57. Varga (Novotný), 60. Novák. Rozhodčí: Pražák - Flegl, Zika. Vyloučení: 4:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:2. Třetiny: 2:2, 0:3, 0:5. H. Brod: Zvolánek (Č. Novák) - Němec, Novotný, Pecen, Ambrož, Kříž, Varga, Szilva, Jelínek, E. Novák, Zdražil, Kozlík, J. Doležal, Hynek, Račanský, Žemlička, O. Doležal.

EXTRALIGA ST. DOROSTU
H. BROD - PÍSEK 4:2

Starší dorostenci se vezou na vítězné vlně. Po výhrách v Letňanech a na ledě lídra z Českých Budějovic si poradili i s průběžně třetím Pískem.
Jihočeši v Kotlině dvakrát vedli, přesto odešli poraženi. Na první Vlkův gól odpověděl na konci první části Chlubna střelou z mezikruží. Když Vlk skóroval podruhé, na vyrovnání se čekalo až do třetí části. A tehdy se Rebelům povedl husarský kousek.

Během tří minut se trefili třikrát a mohli se tak těšit z pohodlného vedení. Skórovali Hlídek, Osmík a pokusem mezi betony podruhé Chlubna. Hosté v závěru ještě snížili, když v úniku proti Jeřábkovi uspěl Cibocha, z jejich strany to už ale bylo vše.

Branky a nahrávky: 20. Chlubna (Osmík), 46. Hlídek (Osmík), 47. Osmík (Dvořák), 48. Chlubna (Němec) - 7. Vlk (Indrák), 33. Vlk (Reiniš), 58. Ciboch (Bernad). Rozhodčí: Jaromír Vampola - Lukáš Budínský, Petr Kotlík. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Třetiny: 1:1, 0:1, 3:1. H. Brod: Jeřábek (Vaněček) - Žuček, Dvořák, Křípal, Meloun, Krajcigr, Dundáček, Vala - Vosyka, Osmík, Hlídek, Nováček, Chlubna, Brebera, Ludvík, Voplakal, Krajhanzl, Kundrát, Němec.