EXTRALIGA ML. DOROSTU
LIBEREC – H. BROD 6:1
Mladší dorostenci přijeli do Liberce jako outsider. Aktuální lídr skupiny střed nedovolil žádné překvapení a podle očekávání zvítězil. Svému soupeři nedal nejmenší šanci, Havlíčkův Brod na gólmana Hosnedla vystřelil pouze devětkrát za celý zápas! Není proto divu, že zaznamenal pouze jednu branku.

O tu se postaral ve 14. minutě Michal Semrád, 11 vteřin po úvodní brance Bílých Tygrů, a dal tak svému týmu naději na úspěch. Poté už góly ale stříleli jen domácí. Z téměř padesátky střel se nakonec ujalo 6 pokusů, přičemž 4 až v poslední třetině. I přes střeleckou mizérii se tak Rebelové dlouho drželi na dostřel. V tabulce zůstávají i nadále předposlední.

Branky a nahrávky: 14. Zacha, 22. Bělohorský, 41. Pyrochta, 45. Šír, 56. Zacha, 57. Ordoš Rozhodčí: Hanzlík - Hanzlík, Krejbich. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 1:0, 4:0. H. Brod: Vaněček - Bancíř, Bláha, Klofáč, Krajcigr, Mendl, Vacek – Kolouch, Kraučuk, Málek, Nguyen, Nováček, Semrád.