EXTRALIGA ML. DOROSTU
TŘEBÍČ – H. BROD 3:2 na nájezdy

Nepovedené vystoupení za sebou mají mladší dorostenci Havlíčkova Brodu. Na ledě poslední Třebíče střelecky jasně kralovali, dokonce vedli pohodlně 2:0, přesto nakonec odjeli jako poražený celek. Více než stovka diváků viděla v Třebíči rozpačitý vstup do utkání v podání svého týmu. Na začátku deváté minuty totiž ve vlastním oslabení úřadoval Osmík, a když pět minut na to zvýšil Skalický, zdálo se, že Havlíčkův Brod kráčí k pohodlnému vítězství. Ještě ve 43. minutě to tak vypadalo, jenže po minele havlíčkobrodského zadáka a následné přesilové hře bylo srovnáno, dvakrát se trefil Bartůněk.

Utkání dospělo do prodloužení, Rebelové nevyužili přesilovou hru, a tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich byli šťastnější domácí, Havlíčkův Brod porazili už podruhé v sezoně.

Branky a nahrávky: 41. Bartůněk, 44. Bartůněk (Všetečka, Šimka), 65. Všetečka - 9. Osmík, 13. Semrád (Polák). Rozhodčí: Paulík - Hejduk, Lukáč. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 122. Střely na branku: 21:52. Třetiny: 0:2, 0:0, 2:0 – 0:0. H. Brod: Vaněček - Polák, Nguyen, Osmík, Michálek, Klofáč, Vacek, Bláha, Semrád, Mendl, Krajcigr, Kraučuk, Kolouch, Nováček, Mäki, Bancíř.

(ves, pbu)