Od úvodního buly nebylo pochyb o tom, kdo bude režírovat hru. Opatrná obranná hra hostí ostře kontrastovala s ofenzivními manévry Středočechů. Přes výraznou střeleckou převahu domácích ale zůstalo skóre v prvním dějství bezbrankové.

V závěru první třetiny ale hosté inkasovali dva tresty a mladoboleslavští hokejisté v úvodu druhé dvacetiminutovky dvakrát udeřili. Když poté využili i další početní výhodu, bylo o osudu utkání, ale prakticky i o vývoji play-out rozhodnuto.
Poslední část duelu už neměla vůbec žádné tempo, hráči se věnovali více šarvátkám, hosté nevyužili ani sérii přesilových her a po zásluze se domů vraceli bez bodového zisku.

MLADÁ BOLESLAV - JIHLAVA 5:1

Branky a nahrávky: 21. Klepiš (Orsava, Žejdl), 24. Klepiš (Pabiška), 32. Kotvan (Pacovský, Pabiška), 36. Pacovský (Klepiš), 40. Pacovský – 38. Zeman (Čachotský). Rozhodčí: Hribik, Lacina – Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 7:5, navíc Nedomlel (MB) 10 min. + DU, Kajínek (J) 5 min. + DU. Využití: 3:0. Třetiny: 0:0, 5:1, 0:0.
Mladá Boleslav: Růžička – Hanzlík, Nedomlel, Němeček, Eminger, Dlapa, Kotvan, Kurka – Orsava, Žejdl, Valský – Pacovský, Nahodil, Klepiš – Pabiška, Němec, Urban – Flynn, Volf, Kousal.
Jihlava: Škarek (41. Kořenář) – Stříteský, Šidlík, Suchánek, Váňa, Půža, Kajínek, de la Rose – Čachotský, Zeman, Seman – Straka, Skořepa, Jiránek – Rabbit, Hamill, Anděl – Žálčík, Hubáček, Diviš.