Nebyl to jejich den. Hráči Horácké Slavie ve Vsetíně marně hledali recept na dobře pracující a důraznou defenzivu domácích, kteří měli navíc za svými zády spolehlivého Gábu. Moc šancí si navíc Třebíč nevypracovala, a ani Vsetín nebyl nijak zvlášť nebezpečný.

Produktivní ovšem ano. O vítězi rozhodla možná i větší motivace porazit soupeře z Vysočiny, kterou bezesporu oplýval exjihlavský Adam Zeman. Ten se postaral po závaru před Jekelem o úvodní branku mače, na kterou bílé hvězdy odpověď už nenašly.

A když jedenáct minut před koncem zvýšil Březina na 2:0, dostali se hosté do ještě větší šlamastiky. Z té je nevyvedla ani v závěru nabídnutá přesilová hra umocněná power-play. Vsetín si tuto pasáž pohlídal a Šilhavým svou výhru ještě pečetil. Valaši tak oplatili Horácké Slavii listopadovou porážku 0:3.

Chance liga
VSETÍN – TŘEBÍČ 3:0
Branky a nahrávky: 9. Zeman (Kudělka), 49. Březina (Berger, Ondračka). Rozhodčí: Dědek, Cabák – Hanzlík, Zedník. Vyloučení: 3:2. Bez využití. V oslabení: 1:0. Třetiny 1:0, 0:0, 2:0. Vsetín: Gába – Ondračka, Smetana, Hryciow, Bartko, Kudělka, Štach, Jenáček – Březina, Pechanec, Gorčík – Babka, Vlach, Kucharczyk – Hořanský, Šilhavý, Vítek – Bednář, Zeman, Berger. Třebíč: Jekel – Vodička, Nedbal, Chalupa, Furch, Tejnor, Vodný – Šťovíček, Bittner, Psota – Beránek, Nedvídek, Hrubec – Malý, Brabenec, Kratochvil – Křehlík, Michálek, Oščádal – Vedral.