KRAJSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

SKUTEČ – CHOTĚBOŘ 2:6
Chotěboř odjížděla na led Skutče jako favorit, i když v letošní sezoně ne tak výrazný, ale svou roli nakonec potvrdila. Od úvodní buly Chotěboř svého soupeře tlačila a šla za vítězstvím. V polovině třetiny otevřel skóre Žemlička po úniku a beckhendovém blafáku pod víko. Za minutu poté ujížděl Kraučuk a po stejné kličce nastřelil horní tyč. Za další minutu zvyšoval vedení hostů Vlček po přihrávce Eise zpoza soupeřovy klece. V první části orazítkoval horní tyčku ještě Dvořák.

Ve druhé části se zapsal do listiny střelců za hosty Eis po dloubáku před ležícím gólmanem. Domácí zkorigovali v přesilovce 5 na 3. V poslední části Chotěboř hlídala vedení a po parádní pumelici Heřmanského a střele Kadlece od modré, kterou ztečoval do brány Dvořák, navýšila vedení. Domácí čtyři minuty před koncem ještě jednou snížili, ale vzápětí svým druhým gólem stanovil Eis konečné skóre na 2:6.
Branky a nahrávky: 34 Šimon (Peňaz), 55 Nevole (Hladík, Kusý), – 9 Žemlička (Vlček, Eis), 12 Vlček (Eis, Žemlička), 29 Eis (Heřmanský, Vlček), 45 Heřmanský (Eis), 53 Dvořák (Kadlec), 56 Eis (Vlček, Žemlička). Rozhodčí: Najman- Kolář, Huryta . Vyloučení:5:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 148 . Třetiny 0:2, 1:1, 1:3. Chotěboř: Pešek – Heřmanský, Ludvík, Adamec, Krejčí, Novotný, Muller, Vlček, Kraučuk, Kadlec, Hospodka, Piskač, Petržílek, Žemlička, Fibikar, Dvořák, Eis.

LITOMYŠL – SVĚTLÁ N. S. 1:3
V první třetině toho diváci na stadioně v Litomyšli moc neviděli. Největší šanci si vypracoval světelský Pavel Blažek, ale nadvakrát na Kalouska nevyzrál. Až po třiceti minutách se prosadil Dolinský – 0:1. Na dvoubrankový rozdíl mohl zvýšit Kopecký, ten ovšem nařízený trestný nájezd neproměnil. Ke konci druhého dějství držel Světlou nad vodou gólman Zvolánek, který si připsal několik skvělých zákroků. Ve třetí třetině si hosté vítězství pojistili brankami Jakuba Doležala a Jaroslava Doležala. Domácí Litomyšli se podařilo výsledek jenom zkorigovat zásluhou Drobného.
Branky a nahrávky: 45. Drobný (Fajfr) – 31. Dolinský (Jak. Doležal), 42. Doležal Jak. (P. Blažek, Dolinský), 44. Jar. Doležal. Rozhodčí: Rulíček – Kleprlík, Sliacký. Vyloučení: 2:2 Využití: 0:0, v oslabení: 0:0. Diváci: 350. Třetiny: 0:0, 0:1, 1:2. Světlá: Zvolánek – M. Blažek, Šíma, Venc, Jak. Doležal, Špatenka, Svoboda, Němec – Kubát, Jar. Doležal, Kopecký, Šudoma, Dolinský, P. Blažek, Dušátko, R. Křišťan.

LEDEČ N. S. – POLIČKA 4:7
Třetiny: 0:3, 2:3, 2:1. Podrobnosti nehlášeny.