TŘEBÍČ – H. BROD 6:5 SN

Domácí se dostali do vedení, když se trefil Ferda. Po návratu z kabin přidal druhou branku Malec. Hosté ale dokázali ještě do druhé pauzy srovnat Ludvíkem a Plachým. Poslední třetina přinesla pořádnou porci branek. Třebíči se podařilo v rozmezí sedmi minut odskočit na 5:2. Jenže hosté se v posledních šesti minutách nadechli k stíhací jízdě a snížili na 5:4 a v posledních vteřinách pak Třetina srovnal. Utkání tak rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější domácí, když Bruslaři neproměnili ani jeden z nich.

Branky a nahrávky: 18. Ferda (Padrnos, Szathmary), 23. Malec (Král), 47. Matiaško (Václavek), 51. Jirásek (Forman), 54. Padrnos (Paták, Král), rozhodující nájezd Podlaha – 27. Ludvík (Pospíchal, Mikeš), 37. Plachý (Kulhánek, Vala), 54. Voříšek (Kuchta), 57. Vala (Plachý, Juráň), 60. Třetina (Semerád, Voříšek). Vyloučení: 7:5. Využití: 4:2. V oslabení: 0:0. Třetiny: 1:0, 1:2, 3:3. Třebíč: Jekel (Svoboda) – Padrnos, Szathmary, Forman, Furch, Jenáček, Hort – Malec, Král, Paták, Michálek, Čejka, Ferda, Jirásek, Patyk, Rohlík, Václavek, Matiaško, Podlaha. H. Brod: Holík (45. Maláč) – Pospíchal, Semrád, Kulhánek, Vala, Kliment, Čermák, Krejčí – Mikeš, Třetina, Přidal, Plachý, Matušík, Juráň, Kuchta, Ludvík, Voříšek, Rypar, Cachnín, Holenda.