Domácí vstoupili do utkání aktivně a svou převahu zúročili v 8. minutě. Bruslaři si vytvořili šanci až ke konci třetiny v přesilové hře, ale dorážku nedorazil do sítě Cachnín ani Mlynář.

O svém vítězství rozhodli Kohouti ve druhé třetině, kdy se prosadil hned třikrát. Havlíčkův Brod se ale v této části zápasu osmělil a měl několik možností korigovat skóre, domácí brankář byl ovšem proti.

Třetí dvacetiminutovka začala přesilovkou Kohoutů, ale brodský Vácha byl pozorný. Po ní hosté nevyužili přečíslení. A tak Tábor poslal do sítě pátou branku, a tím završil výsledek zápasu.

TÁBOR – H. BROD 5:0
Branky a nahrávky: 8. Šulek, 33. Škoda (Přibyl), 33. Dvořák (Černý), 35. Matušík (Šulek, Hajič), 45. Dvořák (Zayml, Březina). Vyloučení: 6:5. Využití: 1:0. Třetiny: 1:0, 3:0, 1:0. Havlíčkův Brod: Nedvěd (32. Š. Vácha) – J. Ludvík, J. Vácha, Věžník, Zvěřina, Krejčí, Benák – Košťál, Čejka, Kalač – Mlynář, Cachnín, Voříšek – Tecl, T. Ludvík, Holenda – Kuchta.