H. BROD – PÍSEK 7:1

Bruslaři šli do vedení v 8. minutě, kdy Semrád střelou zápěstím mířil k tyčce. O pět minuty později to mohlo být o dvě branky, ale Kulhánek si nepřišel na píseckého brankáře. Ještě do přestávky už navýšili vedení. Voříšek z první propálil vše, co mu stálo v cestě. Písečtí hokejisté mohli minutu před koncem snížit, ale Novák zasáhl.

Druhá třetina přinesla útočný hokej. První branka padla už ve 22. minutě, Matušík vymetl šibenici. Pak hosté zatápěli domácím během přesilové hry. Ovšem Novák zůstal nepřekonaný. A tak mohli domácí jít do čtyřbrankového vedení. Třetina nadvakrát překonal Kříže. Minutu před pauzou dal pátou branku Michálek. Ten mířil přesně mezi betony.

Jihočeši nasadili do posledního závěrečné dvacetiminutovky náhradního brankáře Hausera. Nejprve Písek opět neproměnil přesilovku, naopak nastřelili tyčku domácí. V 51. minutě už šestou branku Bruslařů dal Matušík. A domácí ještě nebyli s góly u konce. Milfait rozvlnil síť posedmé. BK může jen mrzet jediný inkasovaný gól.

Na Havlíčkobrodsku se srazily dva vlaky.
OBRAZEM: Na Havlíčkobrodsku se srazily dvě lokomotivy

Branky a nahrávky: 8. Semrád (Voříšek, Kulhánek), 16. Voříšek (Milfait, Matušík), 22. Matušík (Milfait, Voříšek), 33. Třetina (Přidal, Semrád), 39. Michálek (Semrád, Třetina), 51. Matušík (Voříšek), 55. Milfait (Kozlík, Přidal) – 56. Volf. Rozhodčí: Michal Antonín – Jan Vašíček, Henrich Král'. Vyloučení: 6:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 487. Třetiny: 2:0, 3:0, 2:1. Havlíčkův Brod: Č. Novák – Nepokoj, Semrád, Kulhánek, Vala, Kopic, Šmíd – Přidal, Třetina, Michálek – Matušík, Milfait, Voříšek – Kozlík, Cachnín, Ludvík – Petržilka.