BARÁŽ O WSM LIGU

PORUBA – H. BROD 5:4

První třetina přivedla parádní hokejovou podívanou, kterou ale brankově ozdobil pouze domácí celek. Nejprve se ve 13. minutě po dorážce prosadil Fojtík. Neuběhla ani jedna minuta a bylo to o dvě branky. Kapitán Zachar pláchl havlíčkobrodské obraně a zamířil přesně mezi Novákovy betony. Pak přišla série šancí hostů, ale v síti nakonec neskončila.

Druhé dějství patřilo jednoznačně Bruslařům, kteří vybojovali vyrovnání. Ve 26. minutě Tomáš Semerád stál ve správný čas na správném místě a dorazil puk do sítě. Srovnání přišlo na řadu ve 35. minutě, kdy hosté hráli přesilovku. Kulhánek dostal přihrávku na modrou a propálil vše, co mu stálo v cestě.

Ve třetím dějství se jako první prosadili domácí, kteří si vrátili vedení, když zkušeně proměnil trestné střílení Káňa. Ale za pět minut bylo opět srovnáno. Nejlépe se zorientoval před brankou Endál. A za 24 sekund šli hosté opět do vedení. Michálek se protlačil mezi dvěma beky a zakončil do horní části branky. Když už to vypadalo, že Bruslaři vedení udrží, tak zaúřadoval Káňa, který srovnal. A stejný hráč pro smůlu hostů vybojoval vítězství 55 vteřin před koncem a uzavřel tak svůj hattrick. Srovnat ještě mohl Chlubna, ale v pádu už se mu kotouč nepovedlo přesně usměrnit.

Branky a nahrávky: 13. Fojtík (Puškár, Haas), 13. Zachar (Finsterle, Jaroš), 48. Káňa T. (TS), 57. Káňa J. (Finsterle), 60. Káňa J. (Haas) – 26. Semrád (Přidal, Třetina), 35. Kulhánek (Vala, Přidal), 54. Endál (Třetina), 54. Michálek (Voříšek). Rozhodčí: Kašík, Přikryl – Adamec, Poruba. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Třetiny: 2:0, 0:2, 3:2. H. Brod: Novák – Semrád, Lacina, Vala, Kulhánek, Kříž, Balgalvis – Přidal, Třetina, Endál, Michálek, Milfait, Voříšek, Chlubna, Kuchta, Beneš, Šuhaj, Ludvík, Kozlík.