Bruslařům chyběl k postupu jediný gól

Havlíčkův Brod - Hokejisté Havlíčkova Brodu sice v posledním zápase baráže o postup do WSM ligy doma vyhráli nad ostravskou Porubou 3:2, ale přesto se neradují. Potřebovali totiž zvítězit o dvě branky.

16.4.2018

Utkání o postup do WSM Ligy mezi BK Havlíčkův Brod a HC RT Torax Poruba 2011.Foto: Deník / Loskot Jaroslav

Domácí šli do vedení v 9. minutě, když využil přesilovou hru Voříšek, který dostal přesnou přihrávku od Kulhánka. O šest minut později bylo srovnáno. To naopak hosté využili výhodu jednoho muže navíc. Dresler se trefil mezi Novákovy betony.

Vstup do druhého dějství vyšel domácím na jedničku. Hned 46 sekundách se trefil Endál, který těžil ze skvělé spolupráce s kapitánem Třetinou a Milfaitem. Poslední jmenovaný vyprodukoval přihrávku zpoza klece a Endál nedal brankáři šanci. Ve zbytku třetiny už žádná zásadní situace nepřišla a tak se šlo do kabin za stavu 2:1 pro Bruslaře.

Třetí třetina opět vyzněla na jedničku pro domácí, kteří se opět prosadili v první minutě. Konkrétně po 24 sekundách. Třetina přihrál na Endála, který nejprve trefil pravý beton brankáře, ale na jeho druhý pokus Kubáň nedosáhl, a domácí střelec tak rozjásal Kotlinu. A Brod v tu chvíli postupoval.

Jenže v 52. minutě rozesmutněl havlíčkobrodský stadion Zdeněk, když snížil na rozdíl jediné branky, a rázem bylo v brodských řadách truchlivo.

HAVL. BROD – PORUBA 3:2
Branky a nahrávky: 9. Voříšek (Kulhánek), 21. Endál (Milfait, Třetina), 41. Endál (Třetina) – 15. Dresler (Fojtík), 52. Zdeněk (T. Káňa). Rozhodčí: Čech, Přikryl – Reich, Měkýš. Vyloučení: 8:6. Využití: 2:1. Diváci: 2 547. Třetiny: 1:1, 1:0, 1:1. Havlíčkův Brod: Novák – Semrád, Vašíček, Vala, Kulhánek, Kříž, Balgalvis – Endál, Třetina, Přidal – Michálek, Milfait, Voříšek – Chlubna, Kuchta, Beneš – Kozlík, Ludvík, Šuhaj.

Gastronomie - Gastronomie Vedoucí provozu 20 000 Kč

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) provozní. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: zkušenosti s provozem restaurace nebo občerstvení, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Topírna s.r.o. - koupaliště, Chotěbořská, č.p. 2997, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Jaroslav Holcman, +420 603 592 337.

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 15 000 Kč

Obsluha průmyslových robotů operátor. Požadované vzdělání: nižší střední. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: obsluha strojů a zařízení, Osobní kontakt možný každou středu od 8:30 hodin (náborový den).. Pracoviště: Futaba czech, s.r.o. - havlíčkův brod, Baštínov, č.p. 130, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Markéta Bartáková, +420 569 496 415.

Obchod - Obchod Ostatní pomocní pracovníci 74 Kč

Pomocní pracovníci obchodního provozu pomocný prodavač/ka v pekařství. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 74 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: svědomitost, poctivost, proaktivní přístup k zákazníkovi, dobré prodejní a komunikační dovednosti, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Josef částka - pracoviště, Havlíčkovo náměstí, č.p. 177, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Simona Částková, +420 733 534 421.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 17 640 Kč

Svářeči svářeč. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17640 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: základy svařování MIG, Osobní kontakt možný každé pondělí 9-11 hodin.. Pracoviště: Lébl s.r.o. - pracoviště, Průmyslová, č.p. 936, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Petr Lébl, +420 606 618 936.

Kreditní karty. Ilustrační foto.

V chotěbořském kině a informačním centru můžete nově platit kartou

Pohled na historické jádro Brtnice.

Kraj chce podpořit kulturní památky

OBRAZEM: Stovky lidí vyšly na pochod proti úložišti

Třebíčsko - Nesouhlas s hlubinným jaderným úložištěm přišly dát v sobotu najevo stovky lidí. Protestní pochod se konal na dvou místech v okrese, v lokalitě Horka na Budišovsku a Na Skalním u Jaroměřic nad Rokytnou.