Černý víkend pro juniorku. Získala jen bonusový bod

Nejprve zajížděli extraligoví junioři Havlíčkova Brodu do města perníku, kde prohráli 6:2, ale alespoň si odvezli bonusový bod, když vyhráli v samostatných nájezdech.

3.10.2018

Juniorka Havlíčkova Brodu prohrála i s Pardubicemi a s Libercem.Foto: Markéta Křížová

V sobotu pak přivítali v Kotlině liberecké Tygry. Ovšem ani v tomto zápase na soupeře nestačili. Dvě třetiny s Libercem dokázali jakš takš držet krok, ale v poslední třetině odpadly a inkasovali čtyři branky z celkových osmy. A ani v nadstavbové části se jim nedařilo. Tygři vydolovali i bonusový bod v prodloužení, když využili přesilovou hru.

EXTRALIGA JUNIORŮ

PARDUBICE – H. BROD 6:2

„Nepředvedli jsme optimální výkon, Pardubice náš přehrávaly. Hlavně v obranném pásmu nám chyběl pohyb. I když jsme po dvou brejkových situacích vedli 2:0, od druhé třetiny jsme dostali soupeře do hry svou nedisciplinovaností. Pardubice nás v přesilovkách trestaly a zápas skončil tak, jak skončil. V prodloužení jsme si vytvořili více šancí než domácí a v penaltách jsme byli lepší, když jsme v nich dali dva góly. Odvezli jsme si tak alespoň bonusový bod,“ řekl k utkání trenér Brodu Richard Cachnín.

Branky a nahrávky: 16. Koffer (Rohlík, Trejbal), 31. Kostka (Nedelka, Rouha), 33. Chára (Nedelka), 34. Jelínek (Koffer, Trejbal), 43. Rohlík (Koffer, Blažej), 56. Koffer (Trejbal, Chára) – 12. Pokorný (Košťál, Dudycha), 15. Petržilka (Vaňous, Pokorný), rozh. náj. Pokorný. Rozhodčí: Libor Veinfurter – Ladislav Lučan, Jan Řezníček. Vyloučení: 4:7, navíc Cachnín (HBR) 10 min. OT [NESP]. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Třetiny: 1:2, 3:0, 1:1 - N 0:0 – 0:1. Havlíčkův Brod: Folvarský – Dudycha, Vacík, Pejchal, Dvořák, Adam, Krejčí, Najman – Tecl, Cachnín, Kopic – Kohout, Vaňous, Hromádka – Pokorný, Košťál, Petržilka – Fiala, Vyvial.

H. BROD – LIBEREC 2:8

„Utkání se mi těžko hodnotí. Do stavu 2:5 jsme soupeři nabídli vlastními individuálními chybami tři góly. Takové mužstvo, jako je Liberec, už je potom pánem na ledě. Nebyli jsme už pak schopní čelit soupeřovu tlaku a důrazné koncovce. Zápas se nám vůbec nepovedl, ale k hokeji patří i velké porážky. Ponaučíme se z toho a dobře se připravíme na další zápas,“ zhodnotil duel havlíčkobrodský trenér Richard Cachnín.

Branky a nahrávky: 16. Petržilka (Pokorný, Kohout), 25. Nepokoj (Dudycha, Holenda) – 5. Drábek, 19. Žůrek (Vomáčka), 22. Žemba (Rychlovský), 30. Rychlovský (Jiruš), 47. Rychlovský, 49. Cikhart (Klapka), 53. Žemba (Šafařovsý, Hampl), 58. Jiruš, 64. Šafařovský (Rychlovský). Rozhodčí: Filip Vrba – David Otáhal, Robin Horký. Vyloučení: 5:10. Využití: 1:2. V oslabení: 0:2. Diváci: 50. Třetiny: 1:2, 1:2, 0:4 - N 0:1. Havlíčkův Brod: Folvarský (49. – 60. Nedvěd) – Dvořák, Pejchal, Horák, Najman, Krejčí, Nepokoj, Dudycha – Vaňous, Petržilka, Kohout, Kopic, Tecl, Hromádka, Fiala, Holenda, Vyvial, Pokorný, Cachnín.

3.10.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 16 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kovů dělníci pro montáž kabelových svazků. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: výroba a montáž kabelových svazků, Osobní kontakt možný každé pondělí v 9 hodin.. Pracoviště: Engeser, s.r.o., Okružní, č.p. 3834, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Jitka Čapková, +420 569 430 911,778 072 746. Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 22 000 Kč Vedoucí pracovních týmů v prodejnách zástupce vedoucí prodejny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - samostatnost, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, výhodou zkušenosti s vedením kolektivu (nevyučené v oboru zaučíme), - vedení kolektivu a administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Zeman maso - uzeniny, a.s. - pracoviště hb, Masarykova, č.p. 3552, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Simona Novotná, +420 724 841 540. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu prodavač/ka barev, laků a drogerie. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - praxe podmínkou, - příjem a prodej zboží, práce s pokladnou, - prac. doba PO-PÁ 8-17 hodin, SO 8-11 hodin, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Panter color a.s. - pracoviště, Smetanovo náměstí, č.p. 3519, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Václava Šťastná, +420 720 934 384. Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 25 000 Kč Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu přípravář/ka - technická příprava výroby. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - vzdělání v oboru stavebnictví, - výhodou znalost AJ nebo RJ, praxe, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Roneli se - pracoviště, U Borové, č.p. 69, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Naděžda Peřinová, +420 777 676 020.

Krásné počasí doprovázelo 17. ročník Rallye Světlá 2018.

Rallye ovládli Gregor a Štindl

Fotbalisté čtvrtých tříd už mají padla

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.