Chotěboř dominovala na turnaji minižáků v Humpolci

Chotěboř – Tvrdý a poctivý trénink, a v neposlední řadě nadšení všech kluků chotěbořské přípravky, přinesl z posledních dvou turnajů v minihokeji dvě zlaté medaile.

5.3.2015

Ilustrační fotoFoto: Profimedia.cz

Nejmladší hokejisté Chotěboře se utkali na turnaji v Humpolci s domácím týmem, se kterým i díky vychytanému trestnému střílení v poslední vteřině zápasu remizovali 7:7. Druhého soupeře, jihlavskou Duklu, dokázala Chotěboř jednoznačně porazit 18:4. V posledním zápase naší skupiny, Jihlava prohrála s Humpolcem a díky tomu si hráči od Železných hor odvezli zlaté medaile.

Druhý turnaj v Humpolci se odehrál o den později, byl to velmi napínavý boj ve dvou zápasech. Prvním soupeřem nám byl tým Žďár nad Sázavou. Dvě třetiny to byl vyrovnaný zápas, až v poslední třetině Chotěbořští svojí bojovností přetáhli výsledek na svoji stranu a vyhráli 18:14. Ve druhém zápase se odehrálo derby mezi Chotěboří a brodskými Rebely. Chotěboř s vypětím všech sil i tento zápas vyhrála, a to 8:5. Po zasloužených dvou výhrách si chotěbořští nejmladší hokejisté odvezli opět zlaté medaile.

Sestava Chotěboře: Doležálek Max, Ležal Dan, Nejedlý Lukáš, Mečiar Jakub, Brožek Vašek, Šuntil Sebastián, Nejedlý Radek, Tvrdík Matěj, Franc Tadeáš, Lorenc Adam, Zvolánek Vojta, Kárník Jan, Bělík Jan vedoucí Jarda Nejedlá, trenéři Honza Mečiar a Petr Lorenc.

(lm)

5.3.2015 VSTUP DO DISKUSE

Ilustracni foto

Řídila auto pod vlivem drog

Z vozidla zmizely autobaterie

Cizinci byli za vloupání už odsouzeni

Havlíčkův Brod – Pět cizích státních příslušníků se pokusilo v Havlíčkově Brodě začátkem minulého týdne odcizit dvě zaparkovaná osobní vozidla, Škodu Favorit a Škoda Felicia. Všichni již ve čtvrtek stanuli před okresním soudem v Havlíčkově Brodě a za své jednání už byli odsouzeni.

Vyhřívaná podložka usnadní nejmenším start do života

Havlíčkův Brod - Dětské oddělení dostalo při příležitosti Dne otevřených dveří přestavěné a zrekonstruované stanice intermediární péče o novorozence dar od Českých drah.

Škola v Golčově Jeníkově je cool

Golčův Jeníkov – Základní škola v Golčově Jeníkově se přihlásila do soutěže s názvem Hlasujte pro naši školu. Naše škola je cool.