Šlo o souboj dosud neporažených týmů v této sezóně, což byl příslib napínavého zápasu. Po vyrovnané trochu rozpačité první třetině, která skončila 0:0, přišla druhá třetina, kdy se více dařilo chlapcům z Pardubic.

Třetinu vyhráli 1:0. Ovšem hokejisté Chotěboře povzbuzovaní rodiči a fan klubem vzali iniciativu konečně do svých rukou a třetí třetinu vyhráli 1:4. V napínavém zápase tedy hokejisté z Chotěboře porazili Pardubice 2:4 a dostali se do čela tabulky. Pro mladší žáky HC Chotěboř to bylo 24. vítězství v mistrovských zápasech v řadě, což je úctyhodná série. Všichni hráči se snažili a odvedli velmi dobrý, bojovný výkon.
Další zápas sehráli mladší žáci HC Chotěboř s hokejisty Havlíčkova Brodu v neděli a radovali se z výhry 11:3.

Sestava Chotěboře: Daniel Král- Tomáš Slanař, Filip Žižkovský, Tomáš Fruhbauer, Ondřej Vogel – Filip Dymák, Nikol Nepokojová, Matěj Císař; Michael Stránský, Daniel Málek, David Špitálník; Tadeáš Osvald, Michael Matýsek, Viola Rulfová.