KRAJSKÁ LIGA

2. KOLO

LANŠKROUN – SVĚTLÁ 0:3

„Hned na začátku utkání se nám podařilo vstřelit gól a podle toho se vyvíjel i zbytek zápasu. Bohužel nás stále trápí neproměňování šancí. Jinak hráli kluci výborně a hlavně musím vyzdvihnout gólmana,“ zhodnotil duel trenér Sklářů Martin Kubát.

Branky a nahrávky: 2. O. Včela (Pachl), 35. Dolinský (Kubát, Kořínek), 50. Kubát (Dolinský, Jak. Doležal). Rozhodčí: Vrba – Kalus, Sedlák. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Třetiny: 0:1, 0:1, 0:1. Světlá n. S.: Zvolánek – O. Včela, Adam, Zvěřina, Kořínek, Svoboda – Jar. Doležal, Jindra, Kubát, Dolinský, Jak. Doležal, Kohout, Špatenka, Pachl, Fibikar.

CHOCEŇ – CHOTĚBOŘ 4:1

„Dle mě se o osudu zápasu rozhodlo ve druhé třetině, kdy domácí vstřelili během necelých dvou minut dvě branky. Soupeř nás předčil v důrazu před naším i jejich brankářem, hráčům častokrát odskakoval puk, co prošlo, tak pochytal domácí brankář Koutský. Z něho jsme i přes jeho umění dnes udělali hvězdu,“ řekl k utkání tajemník Chotěboře Jaroslav Ludvík.

Branky a nahrávky: 24. Štefka (Šeda), 26. Prachař (Štefka), 44. Pilař Matěj (Dudadík, Šejnoha), 50. Šeda (Štefka, Prachař) – 9. Činčila (Vlček). Rozhodčí: Vepřovský – Pecina, Pošvář. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 270. Třetiny: 0:1, 2:0, 2:0. Chotěboř: Pešek – Suchý, Kříž, Lacina, Jaroš, Mendl, Jakub Ludvík. Pecen, Svoboda, Činčila, Vantuch, Vlček, Jaroslav Ludvík, Jakub Hospodka, Jan Hospodka, Kraučuk.

3. KOLO

SVĚTLÁ – LITOMYŠL 2:3

„Zápas byl odehrán ve výborném tempu. Z mého pohledu jsme hráli dobře. Bohužel rozhodlo neproměňování vyložených šanci a individuální chyby, ale to k hokeji patří,“ řekl k zápasu světelský kouč Martin Kubát.

Branky a nahrávky: 17. Kořínek (Dolinský), 46. Jar. Doležal (Krajíček) – 8. Křesťan (Šklíba, Voženílek), 14. Ostřanský (Navrátil), 47. Voženílek (Jankovský). Rozhodčí: Hájek – Havel, Hájková. Vyloučení: 6:5; navíc. Navrátil 10 min. OT + OK Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 161. Třetiny: 1:2, 0:0, 1:1. Světlá n. S.: Zvolánek – Zvěřina, Kořínek, D. Piskač, Špatenka, Fibikar, Svoboda – Dolinský, V. Piskač, M. Přibyl, Krajíček, Jar. Doležal, Kohout, Kubát, Blažek, J. Přibyl.

CHOTĚBOŘ – Č. TŘEBOVÁ 4:7

„Kohouti po zásluze berou dnes všechny body, byli hokejovějším a zkušenějším mužstvem,“ uznal Jaroslav Ludvík.

Branky a nahrávky: 26. Lacina (Dvořák), 26. Pecen (Kraučuk), 32. Kraučuk, 57. Dvořák (Pecen) – 12. Korhoň (Fůzik), 18. Král (Hemský, Prachař), 31. Vaňo (Filip), 38. Fůzik (Korhoň), 45. Korhoň (Fůzik), 49. Král (Hemský, Filip), 56. Holík (Vaňo, Filip). Rozhodčí: Čížek – Pošvář, Jiruška. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 200. Třetiny: 0:2, 3:2, 1:3. Chotěboř: Kulich – Jaroslav Ludvík, Suchý, Kříž, Pavlas, Jakub Ludvík, Mašek, Vlček, Dvořák, Pecen, Svoboda, Kraučuk, Vantuch, Jan Hospodka, Činčila, Jelínek, Březina, Jakub Hospodka.