V rámci krajského přeboru Pardubicka nastříleli v derby Ledči nad Sázavou dvanáct gólů. Světlá trochu překvapivě podlehla Chocni, juniorka Brodu odevzdala body Poličce.

H. BROD B – POLIČKA 0:5

Předposlední tým přijel do Kotliny znovu v hodně okleštěné sestavě, když měl k dispozici pouhých dvanáct hráčů, ale i přesto dokázal Havlíčkův Brod znovu vyloupit. Mladí Bruslaři se neuvěřitelně trápili v koncovce, na skvěle chytajícího brankáře Zeleného nedokázali vyzrát ani z těch nejvyloženějších příležitostí.
Branky a nahrávky: 12. Pazourek (Máša), 17. Pazourek (Zobač), 29. Pazourek (Máša), 33. J. Boháček (TS), 49. Poul (Pazourek, Zobač). Rozhodčí: Sedlák – Škorpil, Vašátko. Vyloučení: 2:7. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 98. Třetiny: 0:2, 0:2, 0:1. H. Brod B: Adam – Kříž, Bušek, Suchý, Krajcigr, Motl, Pecen – Hynek, L. Vala, Jelínek, Szilva, M. Přibyl, Cejpek, Abbrent, M. Polák, Nguyen, Hlídek

CHOTĚBOŘ – LEDEČ N. S. 12:2

Chotěboři tentokrát vyšel začátek utkání, ujala se ve 2. minutě vedení. Následně domácí utekli až na 3:0. Za tohoto stavu se podařilo ledečskému Zmrhalovi snížit z přesilové hry, ale do konce první třetiny navýšila Chotěboř náskok na 5:1. Do druhého dějství se v ledečské brance nechal vystřídat Vacek, kterého nahradil Hanák. Ani tato změna hostům nepomohla, Chotěboř díky dvěma trefám P. Maška, dále Eise a Svobody už drtila soupeře 9:1. V samém závěru druhé třetiny se ve vlastním oslabení prosadil Krajíček, ten snížil na 9:2. Ve třetí části se magickou desítku podařilo překonat až v 52. minutě zásluhou Činčily. Po něm se ještě trefil Svoboda s Benešem a Chotěbořští mohli slavit nejvyšší výhru v sezoně.
Branky a nahrávky: 2. P. Mašek (Hajšman, Hospodka), 6. Dvořák (Vácha), 14. Svoboda (Eis, Dvořák), 17. Beneš (Musílek), 18. Dvořák (Kadlec, Vácha), 21. Eis (Dvořák, Vácha), 24. Svoboda (Dvořák), 30. P. Mašek (Hajšman, Pešek Matěj), 34. P. Mašek (Eis), 52. B. Činčila (Dvořák), 57. Svoboda (Kopecký), 59. Beneš (B. Činčila) – 15. Zmrhal (Krajíček), 39. Krajíček (Štěpán, Marián Havel). Rozhodčí: Rulíček – Teplý, Javůrek. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 100. Třetiny: 5:1, 4:1, 3:0. Chotěboř: Pešek – Kadlec, Vácha, Kopecký, Ludvík – Dvořák, Svoboda, Eis – Hospodka, P. Mašek, Hajšman – B. Činčila, Beneš, Musílek. Ledeč n. S.: Vacek (21. Hanák) – Buchta, Vala, Hrabaň, Zmrhal, Šimůnek – Blažek, Štěpán, Marián Havel, Marek Havel, Bambula, Krajíček, Zadražil, Hubert, Štěrba.

SVĚTLÁ N. S. – CHOCEŇ 3:4

V choceňské brance stál výborný Sajdla, který na začátku zápasu přiváděl světelské střelce k zoufalství. Branky tedy padaly na druhé straně a ve 37. minutě prohrávali Skláři už 4:0. Vzápětí se podařilo snížit Štrosovi a ve třetí třetině začala stíhací jízda domácích za dobrým výsledkem. Po trefách Blažka a Petra Včely bylo šest minut před koncem na ukazateli skóre 4:3 pro hosty. Bohužel víc toho domácí nestihli. „Zápas byl pro nás doufám velkým ponaučením. Poněkolikáté jsme měli šílený vstup do utkání. Nevycházelo nám nic, dvě třetiny jsme byli prostě hrozní. Navíc nám chyběla bojovnost nasazení a srdíčko. Třetí třetina byla už z naší strany o poznání lepší," řekl světelský kouč Jakub Kořínek.
Branky a nahrávky: 37. Štros, 42. Blažek (Kořínek), 54. P. Včela (Křišťan, Žák) – 1. Křečan (T. Prachař), 20. M. Pilař (Novák), 32. M. Pilař (Krejza), 37. T. Prachař (Křečan, L. Pilař). Vyloučení: 6:6, navíc P. Včela (Světlá) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 262. Třetiny: 0:2, 1:2, 2:0. Světlá n. S.: Koubský (41. Zvolánek) – Svoboda, Venc, Fibikar, O. Včela, Šíma, Kořínek – Žák, Blažek, Štros, Křišťan, Dušátko, P. Včela, Dolinský, Jar. Doležal, Špatenka, Kubát.