Loňského vítěze ze Světlé nad Sázavou, Chotěboř a Ledeč nad Sázavou. Světlá má za sebou dvě výhry, s Poličkou (7:2) a s Chocní (4:3). Rival z Chotěboře dvakrát vyhrál na ledě soupeřů, a to v Litomyšli a v Poličce, doma prohrál po prodloužení s Českou Třebovou. Naopak se vstup nepovedl tradičně Ledči, ta si připsala dvě shodné prohry 9:3 s Českou Třebovou a Hlinskem.

KRAJSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

POLIČKA – CHOTĚBOŘ 3:11
Po ztrátě dvou bodů v domácím prostředí chtěli hokejisté Chotěboře uspět na ledě Poličky, kterou trénuje bývalý chotěbořský hráč a trenér Martin Kubát. Navíc dres Poličky obléká Vladimír Szilva, který se v létě snažil dostat do druholigového kádru BK Havlíčkův Brod. Hosté se dostali do vedení už ve třetí minutě, kdy se prosadil Žemlička. Na jeho branku ještě dokázal odpovědět Gregar, který proměnil trestné střílení. Po zbytek zápasu se už, ale hrálo podle chotěbořských not. Do konce první třetiny se prosadili Heřmanský s Jamborem. Ve druhé třetině navýšila Chotěboř vedení až na 5:1 opět po trefách Jambora a Žemličky. V závěrečném dějství to byla hra kočka s myší, které hosté vyhráli 6:2 a celkově se mohli radovat z vysoké výhry 11:3.
Branky a nahrávky Chotěboře: 3. Žemlička (Dvořák, Svoboda), 17. Heřmanský (Eis), 19. Jambor (Eis, Hajšman), 35. Jambor (Hajšman), 38. Žemlička (Dvořák, Müller), 45. Kraučuk (Hospodka, Mašek), 48. Žemlička (Dvořák), 49. Kraučuk, 50. Dvořák (Žemlička), 51. Mašek (Fibikar), 58. Eis. Rozhodčí: Rulíček – Kleprlík, Budinský. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 225. Třetiny: 1:3, 0:2, 2:6. Chotěboř: Hamarič – Fibikar, Kadlec, Heřmanský, Ludvík, Novotný, Müller, Kraučuk, Žemlička, Hospodka, Eis, Mašek, Hajšman, Svoboda, Coufal, Dvořák, Jambor.

CHOCEŇ – SVĚTLÁ N. S. 3:4
Světlá začala v Chocni naplňovat roli favorita v šesté minutě, kdy se puk dostal k Ondřeji Včelovi, a ten propálil vše, co mu stálo v cestě. Na druhou branku čekali hosté sedm minut, to se prosadil Šudoma. Když na začátku druhé třetiny zvyšoval na rozdíl tří branek Žák, zdálo se, že to bude pro Světlou jednoduchá záležitost. Jenže do konce třetiny snížili Král s Vondráčkem na rozdíl jediné branky. Klid na hokejky Světlé přinesl Petr Včela, který vrátil svému týmu dvoubrankové vedení. Konečnou podobu výsledku dal domácí Křečan. „Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a celou první třetinu jsme měli utkání pod kontrolou. Ve druhé třetině jsme zbytečně vyklidili střední pásmo a tím jsme soupeře pustili do utkání. V závěrečném dějství šlo už více o boj, než o kombinační hokej. Jsem rád, že jsme nakonec utkání zvládli a vezeme domů tři body," zhodnotil zápas na webových stránkách světeský asistent trenéra Jiří Přibyl.
Branky a nahrávky: 28. Král (Voříšek), 36. Vondráček, (L. Pilař) 50. Křečan (Vacek) – 6. O. Včela (Žák), 13. Šudoma (Kubát), 22. Žák, 49. P. Včela (Křišťan, Žák) Vyloučení 10:12, navíc Fikej (CHN) 2+10 za úder do oblasti hlavy a krku, Blažek(SVE) 2+10 za podražení a nesportovní chování a Štros(SVE) 2+10 za úder do oblasti hlavy a krku Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 440. Třetiny: 0:2, 2:1, 1:1. Světlá: Koubský (Dundáček) – O. Včela, Špatenka, Šíma, Varga, Svoboda – Kubát, Jar. Doležal, Kopecký, Šudoma, Blažek, Žák, P. Včela, R. Křišťan, Štros, Dušátko.

LEDEČ N. S. – HLINSKO 3:9
Výsledek je pro Ledeč hodně krutý. Na ledě se odehrál zápas nahoru dolů, ale domácí selhávali v koncovce.
Branky Ledče: Havel 2, Štěpán. Rozhodčí: Kukeně – Nedvěd, Honza. Diváci: 101. Třetiny: 0:4, 1:4, 2:1.