Mladším dorostencům se již podruhé podařilo zdolat mladíky z Tábora.

I. LIGA JUNIORŮ
TŘEBÍČ – H. BROD 2:3 SN
Brodští junioři se konečně dočkali posil, z brněnské Komety se vrátili David Kozlík a Václav Pecen. Oba borci se dobře uvedli úspěšnými asistencemi, a připravili tak obě trefy družiny okolo Václava Adam, žel k výhře to nevedlo, po prodloužení rozhodly až samostatné nájezdy ve prospěch Horáků. V brodské svatyni se prvně v juniorské kategorii objevil Čeněk Novák, jeho debut byl úspěšný.

Branky: 12. Patlák,  57. Peroutka, rozhodující nájezd Pacák – 30. Chlubna, 43. Křesťan. Rozhodčí: Humpolíček. Vyloučení: 4:7, navíc Kohout 19 minut. Využití: 1:0. Diváci: 65. Třetiny: 1:0, 1:2, 2:2. Havlíčkův Brod: Novák – Kubát, Kozlík, Protivný, Hošek, Křesťan, Kříž  – Jelínek, Zdražil, Szilva – Žemlička, Hynek, Chlubna – Brebera, Doležal, Pecen.

H. BROD – PÍSEK 2:0
Oba celky začaly opatrně, na jistotu, bylo to  střední pásmo. Chlapci z Kotliny však hned z první vážné akce udeřili. Žemlička tvrdě vypálil z kruhů, písecký gólman jenom vyrazil do míst, kde čekal Szilva a ten bleskově vrátil do síťky. Mladí Rebelové byli v tlaku,  v písecké kleci zazvonila tyč, samostatný nájezd Zdražila bravurně kryl brankář Havelka.
Jihočeši potom srovnali krok, zchladila je však druhá trefa Rebelů. Ukázkovou kombinační akci předvedla trojice Kozlík – Hynek – Jelínek, posledně jmenovaný z úhlu přesně zamířil do horního růžku písecké svatyně.

Ve druhé části se brodští mladíci nadechli k mohutnému náporu, jejich tlak byl místy drtivý, ale při hokejistech od Otavy stáli všichni svatí. I v posĺední části byli chlapci z Vysočiny pány ledu, hosté urputně bránili, a tak se skóre již nezměnilo.

„Chybělo mi větší nasazení a tempo, úspěšná koncovka je již od začátku největší slabinou. Těší mě zisk bodů," jenom suše konstatoval šéf brodské lavičky Václav Adam.

Branky: 4. Szilva, 20. Jelínek. Rozhodčí Bareš. Vyloučení: 6:7. navíc Michel (PI) 5 minut a do konce zápasu, bez využití. Diváci: 55. Třetiny: 2:0, 0:0, 0:0. Havlíčkův Brod: Novák- Pecen, Hošek, Kubát, Kříž, Křesťan – Jelínek, Zdražil, Szilva – Žemlička, Hynek, Chlubna – Brebera, Potivný, Kozlík.

EXTRALIGA ML. DOROSTU
TÁBOR – H. BROD 0:3
Brodští mladší dorostenci podruhé v sezoně přivezli všechny body ze hřiště posledního oddílu tabulky, který celé dvě třetiny držel s chlapci z Kotliny krok.

Střeleckou nemohoucnost protrhl  až v polovině poslední části Jelínek, k němu se o chvíli později připojil Michálek a výhru střelou do prázdné branky jistil v samém závěru Cejpek.

V brance Rebelů se prvně objevil Jan Brož, který odvedl bezchybný výkon.
Branky: 47. Jelínek, 52. Michálek, 58. Cejpek. Rozhodčí Flégl. Vyloučení: 6:7, navíc Vápeník (TA) 5 minut a do konce zápasu. Bancíř (HB) 10 minut OT za nesportovní chování, bez využití. Oslabení: 0:1. Diváci: 100. Třetiny: 0:0, 0:0, 0:3. H. Brod: Brož – Pancíř, Bušek, Klofáč, Lacina, Suchý, Vacek – Cejpek, Jelínek, Kolouch, Kraučuk, Michálek, Semrád, Vala, Veselka, Vlach.