Dukla musela v Kadani ve třetí třetině dohánět jednobrankové manko, což se jí nakonec povedlo a přivezla si domů plný počet bodů. Horácká Slavia naopak dvakrát v Kladně vedla, ale třetí dějství nezvládla a jede domů s prázdnou. Rebelové také vyšli naprázdno, ale v Šumperku se v poslední třetině alespoň postarali o napínavý závěr.

KADAŇ – JIHLAVA 2:3
Sebevědomá Dukla začala i na severu Čech aktivně, a brzy byla odměněna. Ranou z křídla otevřel skóre Malec. Jihlavští pokračovali ve svých útočných manévrech, ale po pěti minutách je domácí přibrzdili vyrovnávací brankou.

Šanci vzít si vedení zpět měla Dukla v úvodu druhého dějství, ale rychlý brejk v oslabení Malec nedokázal zakončit. A pak přišla smršť vyloučení na jihlavské straně. Domácí dostali výhodu přesilovky 5 na 3 na padesát vteřin, následně na dalších patnáct sekund. Dukla sice odolávala, ale Kadaň se zákonitě dostala do tlaku.

Za stavu 0:5 na vyloučení v polovině zápasu se pak rozhodčí odhodlal vyloučit i domácího borce, což Severočechům paradoxně prospělo. Při hře 4 na 4 otočil skóre Račuk.

Ve třetím dějství tak musela Dukla dohánět manko. A dokázala to. Brankami Mataie a Zadražila překlopila skóre ve svůj prospěch a vyhrála už deváté utkání v řadě.
Branky a nahrávky: 8. Hammerbauer (L.Novák, J,Novák), 32. Račuk (Šagát, Mrázek) – 3. Malec (Mocek, Kuřítko), 52. Matai (Březina, Harkabus), 57. Zadražil (Malec). Rozhodčí: Škrobák – Jílek, Špergl. Vyloučení: 7:10. Bez využití. Diváci: 300. Třetiny: 1:1, 1:0, 0:2.
Jihlava: Sáblík – Kaláb, Schejbal, Dobrovolný, Čáp, Čermák, Šidlík, Mocek – Čachotský, Melenovský, Seman – Matula, Semerád, Matai – Prokš, Zadražil, Harkabus – Březina, Malec, Kuřítko.

KLADNO – TŘEBÍČ 4:2
Od úvodního buly se na kladenském zimáku odehrávala urputná bitva s minimem šancí. Ty přicházely prakticky jen v přesilových hrách. Třebíč uspěla při dvojnásobné výhodě, kterou po třinácti sekundách zužitkoval Pekr.

Nebylo proto divu, že i vyrovnávací gól domácích padl při nestejném počtu hráčů na ledě. Horčičku překonal od modré Kindl. Z vyrovnání se ale Středočeši neradovali dlouho. Pekr se zmocnil po vyhraném buly puku, obkroužil klubko hráčů a od levého mantinelu z poměrně ostrého úhlu vrátil svému týmu vedení – 1:2. Ještě do přestávky však Kladno, znovu při trestu třebíčského hráče, stihlo srovnat.

V závěrečné části už bylo na ledě jen jedno mužstvo. Domácí využili třetí přesilovku v utkání, navrch pokořili Horčičku i počtvrté a po zásluze brali všechny body.
Branky a nahrávky: 30. Kindl (Stach, Pitule), 38. Stach (Hořava, Zeman), 47. Horna (Rudovský, Kaberle), 51. Dragoun (Kania, Rudovský) – 9. Pekr (Havel, Erat), 32. Pekr (Raška). Rozhodčí: Jílek – Guth, Rittich. Vyloučení: 3:6, navíc Gutwald 5 min. a DU. Využití: 3:1. Diváci: 1471. Třetiny: 0:1, 2:1, 2:0.
Třebíč: Horčička – Bartoň, Janáček, Zdráhal, Peroutka, Přibyl, Šaur – Erat, Dolníček, Havel – Králík, Raška, Pekr – Jaroš, Juráň, Beneš – Čech, Kadela, Paták – Roupec.

ŠUMPERK – HAVL. BROD 5:4
O osudu utkání rozhodla první polovina hrací doby, kterou Rebelové neskutečně prospali. A přesilové hry. V úvodu měli početní výhodu hosté, dokonce při ní vstřelili branku, která však nebyla uznána. Při své další přesilovce pak Rebelové selhali a domácí se v oslabení dostali do vedení. To šumperští hráči navýšili dvojicí využitých přesilových her a zdálo se být rozhodnuto.

Zvláště poté, co domácí ve druhé části navýšili svůj náskok už na 4:0. Jenže Brod snížil, a v úvodu třetí dvacetiminutovky dvěma slepenými góly dal utkání nový náboj. Případné drama ale utnuly čtyři minuty před koncem dva fauly Rebelů a domácími využitá přesilovka pět na tři. Další snížení z hole Babky už přišlo pro hosty pozdě.
Branky a nahrávky: 12. Žálčík (Velecký), 13. Plášek (Haas M., Bail), 15. Velecký (Plášek, Moskal), 24. Drtil (Moskal), 56. Drtil (Plášek, Sedlák) – 34. Milfait (Melka, Platil), 45. Padělek (Malník), 47. Parýzek (Rousek, Melka), 58. Babka (Melka, Rousek). Rozhodčí: Kubičík – Barteček, Vengřín. Vyloučení: 8:10. Využití: 3:1. Oslabení: 1:0. Diváci: 914. Třetiny: 3:0, 1:1, 1:3.
H. Brod: Novák – Platil, Parýzek, Semrád, Kolář, Pavlíček, Sklenička, Sedlák – Tomek, Melka, Rousek – Maliník, Padělek, Babka – Milfait, Sedláček, Minárik – Chlubna, Klhůfek, Kozlík.