A hned všechny tři. V bojovném utkání se konečný výsledek (1:2) zrodil už v první třetině, v dalším průběhu duelu už kralovali gólmani obou celků.

Před utkáním se u obou týmů děly věci. Domácí, které od poslední příčky tabulky dělilo jen o pár gólů lepší skóre nad Mostem, vyměnili trenéra. Dosavadního Jaromíra Šindela nahradil zkušený Milan Skrbek.

A zdálo se, že svůj tým polil živou vodou. Už ve třetí minutě šli Lvi do vedení. O to však přišli, když o trojici nových hráčů posílení Rebelové zásluhou Dvořáčka a Čípa skóre otočili.

Tím byl brankový účet zápasu v 17. minutě uzavřen… „Střetnutí rozhodly maličkosti," komentoval úspěšný duel trenér Brodu Jiří Mička. „Nám se podařilo skóre otočit dvěma brankami ze tří šancí. Obě mužstva hrála opatrně, nechtěla pouštět soupeře do přečíslení, a proto padly v zápase pouze tři branky."

Rebelové tak uhájili třetí příčku v tabulce, navíc snížili ztrátu na Olomouc. „Jsme rádi, že si odvážíme tři body, které jsou pro nás důležité," uzavřel pátou výhru svého celku v řadě kouč.

Rebelové v Ústí

Ústí nad Labem – H. Brod 7:0

Ústí nad Labem – H. Brod 9:0

Ústí nad Labem – H. Brod 5:1

Ústí nad Labem – H. Brod 7:2

Ústí nad Labem – H. Brod 8:4

Ústí nad Labem – H. Brod 4:2

Ústí nad Labem – H. Brod 4:2

Ústí nad Labem – H. Brod 4:2

Ústí nad Labem – H. Brod 5:1

Ústí nad Labem – H. Brod 5:0

Ústí nad Labem – H. Brod 5:3

Ústí nad Labem – H. Brod 4:2

Ústí nad Labem – H. Brod 1:2