Všichni tři zástupci na ledě předvedli pořádnou porci branek a dramatických zvratů. Ovšem vítězně z těchto dramat vyšla jen Ledeč. Světelští hokejisté měli tentokrát volno.

H. BROD – CHOCEŇ 8:9

Domácím se vyvedla první třetina, když vedli 3:1. Hosté sice v prostřední části snížili, ale mladí Bruslaři si dokázali vypracovat nadějný třígólový náskok. Choceň ale ještě před druhou sirénou vyrovnala a ve třetí periodě chvíli před koncem vedla, jenže domácí v čase 58:05 vyrovnali. Utkání dospělo až do prodloužení, v němž Východočeši využili přesilovku a připsali si bonusový bod. Za Havlíčkův Brod se blýskl hattrickem Tomáš Cejpek, dvakrát udeřil Jan Jelínek a po jedné brance vstřelili Lukáš Křížek, kapitán Vladimír Szilva a Ondřej Hlídek.

„Zápas skončil divokým výsledkem 9:8, takový zápas jsem ještě nekoučoval. Fanoušci si přišli na své, my trenéři už jsme to měli horší. První třetina byla z naší strany perfektní, vedli jsme 3:1 a předvedli jsme skvělý výkon. Ve druhé třetině jsme v něm do stavu 5:2 pokračovali, ale potom se kluci zbláznili a mysleli si, že soupeři nasypou deset gólů. Soupeř to samozřejmě potrestal. Nakonec jsme rádi alespoň za ten jeden bod, když jsme vyrovnali dvě minuty před koncem. Útočná fáze byla výborná, ale musíme zapracovat na obraně, protože dostat doma devět gólů je strašně moc," řekl trenér Brodu Aleš Kraučuk.
Branky a nahrávky: 2. Cejpek (Křížek, Polák), 4. Jelínek (Hlídek, Suchý), 18. Křížek, 28. Jelínek (Hlídek, Kříž), 33. Szilva (Pecen), 43. Cejpek (Polák), 52. Hlídek (Mendl), 59. Cejpek – 14. M. Pilař (Šejba), 22. Krejza (Zavřel), 35. Šejba (Lichtig, Křečan), 37. Zavřel (T. Prachař), 38. Zavřel (T. Prachař, Krejza), 41. Křečan (Lichtig), 52. Král (Knytl, Vacek), 54. Krejza (L. Pilař, T. Prachař), 61. T. Prachař (L. Pilař). Rozhodčí: Kareš. Vyloučení: 11:8, navíc Polák, Hynek a Pecen (všichni HB) OT 10 min. + Pecen (HB) OK. Využití: 2:4. Diváci: 102. Třetiny: 3:1, 2:4, 3:3 – 0:1. H. Brod: Kekula (Adam) – Pecen, Motl, Kříž, Bancíř, Mendl, M. Semrád, Suchý – Křížek, Cejpek, Szilva, Hlídek, Abbrent, Jelínek, Hynek, Polák, M. Přibyl, L. Vala

LITOMYŠL – CHOTĚBOŘ 5:4

První minuty utkání patřily domácím, využili domácího prostředí a soupeře zatlačili do pásma a šli do vedení. Hostům se ale podařilo srovnat, když po čtrnácti vteřinách využili přesilovku. Domácí se po vstřeleném gólu ihned pustili do útoku a výsledkem toho byla nastřelená tyčka. Když už se zdálo, že se do kabin půjde za nerozhodného stavu, udeřili domácí a po chybách v obraně se jim podařilo přesnou střelou k tyči zvýšit stav na 2:1.

Druhá třetina přinesla pět branek, takže se diváci měli na co koukat. Chotěbořské hokejisty poslalo do kolen to, že se jim podařilo srovnat, ale domácí během šestnácti vteřin strhli vedení na svou stranu. Byl to šok, z kterého se hosté už do konce třetiny nevzpamatovali. Navíc Litomyšl ještě navýšila vedení na 5:3. Závěrečná část patřila hostující Chotěboři. Po třech minutách snížila na 5:4, kdy se trefil zpoza obránce Milan Hajšman. Víc ale už nestihla.
Branky a nahrávky: 10. Činčila Benjamin (Dvořák, Kopecký), 26. Hajšman (Vácha), 29. Dvořák (Veselý), 44. Hajšman (Piskač) – 10. Budina (Barkóci), 19. Skoumal (Budina, Švec), 25. Pilavka (Vomočil), 32. Pilavka (Budina, Barkóci), 33. Drobný (Dvořák, Barkóci). Rozhodčí: Kratochvíl. Vyloučení: 16:9 z toho Skalník (Litomyšl) trest na 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:3. Diváci: 245. Třetiny: 2:1, 3:2, 0:1. Chotěboř: Hajšman (33. Pešek) – Vácha, Müller, Veselý, Kopecký, Musílek – Hospodka, Hajšman, Petr Mašek – Dvořák, Svoboda, Benjamin Činčila – Langhans, Piskač, Patrik Mašek.

HLINSKO – LEDEČ N.S. 7:9

Domácí měli po celý zápas více ze hry. Pouze úvodní minuty patřili hostujícím hráčům a ti šli do vedení. Hlinsko ale do odchodu do kabin zvládlo otočit skóre utkání.

Na začátku druhého dějství měli domácí výhodu přesilovky 5 na 3, ale ta zůstala nevyužitá. Ovšem o několik minut později už to bylo 3:1. Jenže vzápětí se Ledči podařilo snížit po střele od modré. Hosté překvapovali rychlými brejky a ve 28. minutě vyrovnal Krajíček. Na domácí padla deka, Ledeč měla větší tah na branku a častěji se tlačila do střelby. Domácí se z tlaku soupeře vymanili až ve 37. minutě při přesilové hře, ze které vytěžili opět vedoucí branku.

Ve třetí třetině šli domácí v úvodu do vedení 5:3, které jim pomohlo k tlaku. Jenže Hlinsko nezvládlo přesilovku, ve které inkasovalo ze samostatného nájezdu. Přetahování vedení opět pokračovalo. Hlinsko odskočilo, Ledeč se přiblížila. Za stavu 7:5 pro domácí, ale přišel šok. Hosté dokázali během dvou minut srovnat a ještě přidat další dvě branky a odvézt si překvapivé vítězství.
Branky: Zdražil, Dítě 2, Havel, Sobotka, Velinský, Chvojka – Krajíček 2, Hrabaň, Zadražil 2, Štěpán 2,Svoboda, Havel M. Vyloučení 4:11. Třetiny: 2:1, 2:2, 3:6. Ledeč n. S.: Vaněk – Buchta, Vala, Hrabaň, Beneš, Zmrhal, Šimůnek, Procházka, Hlavnička, Štěpán, Havel Marian, Havel Marek, Křesťan, Krajíček, Blažek, Svoboda, Zadražil, Štěrba.